Конкретні приклади

GEZE ActiveStop: новий демпфер підтверджує свої якості на практиці

Двері, які зачиняються тихо, та комфорт переміщення: фізіотерапевтична практика «BEHANDELBAR 3.0» у Зіндельфінгені біля Штутгарта отримує переваги від нового демпфера GEZE ActiveStop. Інтелектуальна система Soft Close забезпечує кероване відчинення й зачинення внутрішніх розпашних дверей.

Непомітно вбудовані гальма дверей для процедурних кабінетів

Детальний вигляд дверної стулки із зачинювачем дверей Soft-Close. Фото: Юрген Полак (Jürgen Pollak) для GEZE GmbH

GEZE ActiveStop: вбудований у дверну стулку практично непомітно © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Демпфери відчинення/зачинення на висувних ящиках і розсувних дверях полегшують повсякденну роботу в багатьох відношеннях. Тепер GEZE пропонує це комфортне рішення також і для внутрішніх дверей; з новою системою зачинювачів дверей ActiveStop двері зачиняються майже безшумно та залишаються зачиненими без засувного замка.

«Пацієнти завжди дивуються, коли уперше бачать GEZE ActiveStop у дії», — пояснює Джул Кейн (Jule Kain), начальник відділу фізіотерапевтичної практики. На початку квітня 2016 року вона відкрила філію своєї практики у Зіндельфінгені, Штутгарт, яка, серед іншого, спеціалізується на тазовому дні та спортивній фізіотерапії.

За рекомендацією свого штатного монтера Джул Кейн вирішила установити нові демпфери GEZE ActiveStop на дверях чотирьох процедурних приміщень. Демпфер дверей, лише 28 мм завширшки, можна майже непомітно вбудувати у будь-яку стандартну дверну стулку з використанням лише декількох фрез. Функціональність і новий комфорт переміщення для фізіотерапевтичної практики вже отримали багато схвальних відгуків за короткий проміжок часу.

Я рада, що уникнула жахливих підлогових стопорів. Двері, які гучно грюкають, коли хтось проходить через них, також більше не проблема завдяки демпферу ActiveStop.

Джул Кейн (Jule Kain), начальник відділу BEHANDELBAR 3.0

Безбар’єрний простір для внутрішніх дверей, які часто використовуються

Двері приміщень у фізіотерапевтичній практиці BEHANDELBAR 3.0. Фото: Юрген Полак (Jürgen Pollak) для GEZE GmbH

Зачинювач дверей Soft-Close — більше зручності у повсякденному використанні © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

Як у будь-якій практиці, гігієна вкрай важлива для BEHANDELBAR 3.0. «Іноді ми працюємо з масажною олією. Раніше нам іноді доводилось вдаватися до незручного процесу натискання ручки дверей ліктями», — говорить Джул Кейн (Jule Kain).

Завдяки GEZE ActiveStop тепер це справа минулого: не має значення, чи штовхаєте ви двері злегка або сильно, система відчиняє їх безпечно та самостійно, прямо до положення зупинки, яке можна індивідуально налаштувати в діапазоні 60–140 градусів. «Звичайно, це велика перевага, якщо у вас руки чимось зайняті», — говорить Джул Кейн (Jule Kain).

Уся команда практики дуже швидко звикла до переваг GEZE ActiveStop. Я б хотіла мати демпфери на всіх дверях навколо мене прямо зараз!

Джул Кейн (Jule Kain), начальник відділу BEHANDELBAR 3.0

Розумні демпфери захищають стіни, меблі і — нерви!

Доступ до процедурного приміщення з відчиненими дверима: дверні гальма безпечно утримують двері відчиненими у попередньо встановленому положенні. Фото: Юрген Полак (Jürgen Pollak) для GEZE GmbH

Дверні гальма безпечно утримують двері відчиненими у попередньо встановленому положенні.

Не тільки пацієнти й персонал практики користуються перевагами GEZE ActiveStop, але також стіни та меблі. GEZE ActiveStop гальмує двері у правильний момент та надійно зберігає їх відчиненими у потрібній позиції. Це також запобігає пошкодженню стін і меблів поруч із дверима, що робить дверні буфери зайвими. Завдяки активному демпфуванню двері зачиняються повільно й безшумно приблизно з 25 градусів без гучного грюкання, пошкодження дверей і травм. З новим рішенням GEZE внутрішні двері легко відчиняються та надійно зачиняються — і все без засувного замка. Двері «вільно рухаються» у діапазоні 25–60 градусів — особливість, яка за словами Джул Кейн (Jule Kain) завжди викликає у пацієнтів захоплення.

GEZE ActiveStop — переваги з першого погляду

  • Дверне гальмо: двері надійно утримуються у попередньо встановленому положенні
  • Технологія «Soft Close»: двері зачиняються повільно й безшумно приблизно з кута 25 градусів
  • Без засувного замка: двері можна відчинити та потягнути одним лише дотиком
  • Ще зручніше для користувача: більше жодного грюкання дверима
  • Інноваційний дизайн: інтегрується у дверну стулку швидко та легко

Більше про GEZE ActiveStop