Конкретні приклади

Дверні системи GEZE для елементів управління доступом з високими вимогами щодо дизайну

Новий центр юстиції в Гельзенкірхені об’єднує всі юридичні заклади на площі 19 000 м². Автоматичні двері та інноваційні рішення щодо безпеки від GEZE підтримують функціональність і безпеку сучасного центру юстиції та чудово пасують до стриманої архітектури будівлі.

Головне місце контакту: Центр юстиції у Гельзенкірхені

Центр юстиції із двостулковими автоматичними дверима. Фото: Анніка Фойс (Annika Feuss) для GEZE GmbH

Двостулкові автоматичні дверні системи пропонують зручність та безпеку. © Annika Feuss / GEZE GmbH

Архітектурна компанія Harris + Kurrle зі Штутгарта спроектувала триповерховий комплекс будівель з чітким фокусом на функціональності та створенні синергії. Зали судових засідань, бібліотека, орган реєстрації прав на землю та кафетерій згруповано навколо атріуму в центральній частині конструкції. Офіси судової адміністрації розташовано у двох менших, трохи зміщених зонах.

Високоякісні автоматичні двері та інноваційні рішення щодо безпеки від GEZE підтримують функціональність та безпеку сучасного центру юстиції та чудово пасують до стриманої архітектури будівлі.

Максимальна зручність: автоматичні двері з приводом Powerturn

Три системи двостулкових скляних розпашних дверей характеризують престижну зону входу головної будівлі. Потужні системи приводів Powerturn від GEZE у добре зарекомендованому виконанні з висотою 7 см рухають великі скляні стулки автоматичних дверей легко й безшумно — для комфорту переміщення. Завдяки вбудованій функції «smart swing» важкі скляні стулки також можуть легко відчинятися вручну. Це зменшує споживання енергії, незалежно від того, чи функціонують в механічному режимі, чи утримуються відчиненими на тривалий час.

Ефективні засоби управління доступом завдяки техніці для дверей GEZE

Автоматичні двері з системою розпашних дверей Slimdrive EMD-F в зоні входу функціонують як шлюз безпеки. Фото: Анніка Фойс (Annika Feuss) для GEZE GmbH

Засклені автоматичні двері з управлінням доступом © Annika Feuss / GEZE GmbH

В сучасних будівлях суду повинна буди забезпечена максимальна безпека та захист відповідачів, свідків, присяжних, а також адміністративного персоналу і відвідувачів. Загалом чотири системи розпашних дверей Slimdrive EMD-F в шлюзі безпеки до атріуму відповідають вимогам безпеки будівлі, доступної для громадськості.

  • Один зі шлюзів безпеки ексклюзивно резервується як вхід для працівників суду через систему контролю доступу.
  • Двоє з автоматичних дверей функціонують як роздільники для управління всіма іншими групами людей.
  • Четвертий шлюз безпеки функціонує як вихід і запобігає несанкціонованому доступу до атріуму: зовнішній шлюз відкривається лише тоді, коли закривається внутрішній.


Невеликий привод Slimdrive EMD-F особливо придатний для обмеженого простору, типового для шлюзів безпеки. Зручність автоматичного відчинення та зачинення системи розпашних дверей уможливлює швидкий прохід через шлюз безпеки, що робить моніторинг персоналом охорони більш ефективним.

Автоматичні двері з централізованим управлінням захищають аварійні виходи

Надійність аварійних та евакуаційних виходів украй важлива в часто відвідуваних будівлях. Саме тому в новому центрі юстиції у Гельзенкірхені GEZE забезпечила встановлення багатофункціональних дверей для аварійних та евакуаційних виходів в атріумі та оболонці будівлі, які можна активувати центральним блоком управління TZ 320.

Центральний блок управління об’єднує контроль доступу, моніторинг усіх подій відчинення та зачинення аварійних виходів, а також розблокування аварійних виходів у разі небезпеки. Аварійна кнопка на дверній системі, яка відчиняє двері у напрямку аварійного виходу в будь-який час для будь-кого, пропонує додаткову безпеку. Натискання аварійної кнопки одночасно ініціює тривогу для зниження ризику маніпуляцій.

Дверні системи для складних завдань

Для задоволення комбінованих вимог щодо пожежної безпеки та безбар’єрного простору, більш як 100 дверей у всьому комплексі будівель було оснащено зачинювачами з портфоліо GEZE. Версія Boxer, вбудована у дверну стулку, використовувалася в престижних залах суду, що надає дверям ідеальний зовнішній вигляд. Функція вільного ходу дозволяє дверним системам відчинятися або зачинятися з мінімальними зусиллями так, ніби зачинювачі дверей взагалі відсутні. Двері зачиняються надійно та безпечно у разі пожежі. Унікальна функція комфортної фіксації дозволяє блокувати двері у певному положенні та постійно утримувати їх відчиненими в кінці області вільного ходу без порушення функції зачинення, з самостійною ініціацією у разі пожежі.

Вироби GEZE у центрі юстиції в Гельзенкірхені

  • Системи приводів GEZE Powerturn
  • Системи розпашних дверей Slimdrive EMD-F
  • Привод Slimdrive EMD-F
  • Блок управління дверима TZ 320
  • Вбудовані версії Boxer