Більше жодних гуркітливих дверей: тихі зачинювачі дверей у готелі Amsterdam Marriott

У висококласних готелях, як-от готель Marriott в Амстердамі, головним пріоритетом є комфорт гостей. З цієї причини п’ятизірковий готель вибрав зачинювачі TS 5000 SoftClose від компанії GEZE, тож гучне грюкання дверима залишилось у минулому.

П’ять зірок означає комфорт: готель Amsterdam Marriott Hotel

Розташований у центрі міста: готель Amsterdam Marriott Hotel.

Зовнішній вигляд готелю Amsterdam Marriott Hotel © GEZE GmbH

Готель Amsterdam Marriott Hotel розташований у самому центрі Амстердама, на краю парку Вондела та за декілька кроків від площі Ляйдсепляйн. Усього в 11-поверховому готелі класу люкс близько 400 номерів, які зайняті майже протягом усього року.

Коридор у готелі Amsterdam Marriott Hotel.

Гучне грюкання дверима в номерах — проблема багатьох готелів.

Проблема: грюкання дверима в готельних номерах

Незважаючи на прийняті майже в усіх готелях правила етикету, згідно з якими гості мають поводитись якомога тихіше з 22:00 до 8:00, завжди було чутно шум від грюкання дверима в номерах. У всесвітньо відомому готелі Amsterdam Marriott Hotel знали про цю неприйнятну проблему.

Проблему вирішено: тихе зачинення дверей у номерах

Після численних випробувань і кількох пробних установлень різних зачинювачів дверей готель Amsterdam Marriott Hotel вибрав TS 5000 SoftClose від компанії GEZE.

«Якість проживання наших гостей — наш головний пріоритет. Незалежно від того, чи гості залишають свої номери рано вранці чи повертаються з міста пізно ввечері чи вночі, ми прагнемо звести до мінімуму будь-які незручності, спричинені шумом у коридорі та гуркотливими дверима, — говорить Річард Геукенс (Richard Geukens), головний інженер готелю Amsterdam Marriott Hotel. —

Готельний номер із відкритими дверима.

Для безтурботного комфорту: двері в номерах зачиняються тихо. © GEZE GmbH

Після випробування різних зачинювачів дверей ми вибрали TS 5000 SoftClose від компанії GEZE. Особливо нас вразило те, що ці зачинювачі дверей працюють надзвичайно надійно навіть у дуже несприятливих умовах. Наприклад, коли наші гості відчинили вікна в номері, встановивши їх у нахилену позицію. Зачинювачі дверей гарантують, що двері номерів завжди зачиняються контрольовано, без сильного грюкання. Так ми зменшуємо шкідливий влив шуму та можемо забезпечити всім гостям проживання на найвищому рівні».

Зачиняйте двері тихо — навіть за наявності вітру та протягів

На прикладі відкритого вікна Річард Геукенс (Richard Geukens) показує найважливішу перевагу TS 5000 SoftClose: адже в приміщеннях зі змінним тиском, наприклад, через вітер, аспірацію чи протяг, переваги цього зачинювача дверей стають очевидними. Завдяки механізму SoftClose двері зачиняються знизу, як і під час використання будь-яких інших зачинювачів, але в кінці цей процес контрольовано сповільнюється, що сприяє тихому зачиненню дверей без грюкання. Водночас забезпечуються достатні швидкість електрозамка та кінцеве дотискання, щоб язичок надійно ввійшов у замок. Це підвищує комфорт і безпеку.

Щодо безпеки: TS 5000 SoftClose також забезпечує надійне зачинення протипожежних та димозахисних дверей відповідно до правил протипожежного захисту — навіть, якщо двері захищені системою авторизації доступу.

Універсальний і зручний: зачинювач TS 5000 SoftClose

  • TS 5000 призначений для дверей до 1400 мм завширшки й оснащений плавним регулюванням сили закривання EN 2-6.
  • За допомогою TS 5000 SoftClose можна індивідуально регулювати як швидкість зачинення дверей, так і кінцеве дотискання, тобто швидкість, з якою язичок входить у замок дверей.
  • Вбудований механізм демпфування відкриття забезпечує сповільнення в разі занадто сильного відкривання дверей.
Зачинювач TS 5000 SoftClose дверей у номерах

Стриманий дизайн — висока функціональність: TS 5000 SoftClose. © GEZE GmbH

Цікаво знати: Зачинювач TS 5000 SoftClose легко адаптувати до будь-якого середовища

Залежно від умов навколишнього середовища, усі функції можна легко та швидко налаштувати за допомогою передньої панелі зачинювача. «Це надзвичайно практично, — підтверджує Річард Геукенс (Richard Geukens). — Оскільки умови відрізняються на кожному поверсі й навіть у кожному номері, ми можемо легко додати невеликі нюанси в налаштування, щоб кожні двері зачинялися саме так, як нам потрібно».

Зачинювач дверей також є універсальним з погляду на дизайн: TS 5000 SoftClose стандартно наявний сріблястого та білого (RAL 9016) кольорів, але на замовлення може бути виготовлений будь-якого кольору палітри RAL, завдяки чому зачинювач ідеально пасує до будь-якого інтер’єру.

TS 5000 SoftClose вже отримав кілька нагород, зокрема премії German Innovation Award й Iconic Award. До того ж зачинювач дверей сертифіковано організацією Institut Bauen und Umwelt e.V. (IBU) відповідно до стандартів ISO 14025 та EN 15804.