Конкретні приклади

Характерна риса дизайну в Абу-Дабі: безбар’єрний простір для Ferrari World

З відкриттям Ferrari World в Абу-Дабі наприкінці 2010 року ОАЕ отримала популярну туристичну точку та ще один екстраординарний архітектурний символ. GEZE сприяла створенню безбар’єрного простору в першому в світі тематичному парку Ferrari, надавши автоматичні двері та сучасні дверні приводи.

Зручність автоматичних дверей у найбільшому в світі критому тематичному парку

Об’єднані Арабські Емірати відомі своєю вражаючою архітектурою, особливо найвищим на сьогодні хмарочосом у світі Бурдж Халіфа 828 м заввишки. Наприкінці 2010 року пустельна держава отримала іншу екстраординарну будівлю — Ferrari World в Абу-Дабі. Перший у світі тематичний парк Ferrari є яскравим символом нової забудови острова Яс площею 2500 гектарів і найбільшим у світі критим тематичним парком. Прогулянки та атракціони, які об’єднано темою Ferrari, комбінують класичні дизайни та технології Ferrari і втілюють у життя історію Ferrari.

З дверними приводами GEZE: більш як 86 000 м² безбар’єрного простору

Натхненний класичним боковим профілем Ferrari GT, унікальний класичний дизайн будівлі від Benoy Architects відображає вигнуту форму спортивного автомобіля. Відповідно, комплекс, над яким простягається гігантський плоский дах у червоних кольорах Ferrari, було спроектовано із безперервними хвилеподібними сторонами, які ідеально вбудовуються в навколишню інфраструктуру. З більш як 200 000 м² площі даху та діаметром більш як 700 м конструкція даху Ferrari World в Абу-Дабі також підкреслює естетику екстер’єру — особливо емблема Ferrari на даху, яка у цей час є найбільшим логотипом бренду розміром 65 м. У вражаючому комплексі з площею поверхні 86 000 м², що дорівнює розміру приблизно семи футбольних полів, розміщених поруч один із одним, GEZE реалізувала зручність, безпеку та безбар’єрний простір дверей на найвищому рівні та в ідеальній гармонії з витонченим дизайном тематичного парку Ferrari.

Зручність та функціональність у привабливому дизайні

Безбар’єрний простір є ключовою частиною концепції Ferrari World, Абу-Дабі. Компактні автоматичні розпашні двері із приводом GEZE Slimdrive EMD-F у зоні входу гарантують, що діти й відвідувачі з обмеженими можливостями щодо мобільності можуть легко увійти до критого парку. Елегантні приводи Slimdrive EMD для розпашних стулок були спеціально розроблені, щоб рухати розпашні двері, докладаючи мінімальних зусиль. Завдяки висоті конструкції лише 70 мм і технології ковзаючої тяги приводи розпашних стулок особливо придатні для тонких дверних профілів і обмеженого простору. Їхній акуратний дизайн безшовно вписується у екстраординарний дизайн фасаду Ferrari World.

Розумні дверні приводи роблять розваги доступними

Автоматичні двері на вході відчиняються завдяки датчику руху або можуть активуватися кнопкою. Функція «Push & Go», яку можна увімкнути або вимкнути, дозволяє активувати дверний привод коротким натисканням на дверну стулку. Автоматичні двері можна також відчинити вручну — завдяки інтегрованому «серворежиму» двері можна відчинити в обох напрямах, доклавши незначних зусиль. Дверні приводи GEZE Slimdrive EMD було перевірено відповідно до DIN 18650. Версія приводу EMD-F, яка використовується в Ferrari World, також має дозвіл на використання з протипожежними та димозахисними дверима. Окрім вхідних дверей, GEZE встановила ще 41 привод Slimdrive EMD-F в Ferrari World в Абу-Дабі. Розумні приводи розпашних стулок на входах до трас гарантують веселощі без бар’єрів.

Вироби GEZE у Ferrari World, Абу-Дабі

  • Приводи розпашних дверей GEZE Slimdrive EMD та EMD-F