Автоматичні дверні системи від GEZE у лікарні Рігшоспіталет (Rigshospitalet) у Копенгагені

Лікарня Рігшоспіталет (Rigshospitalet) у Копенгагені щойно зробила ще один крок в сторону системи охорони здоров’я майбутнього. Нова будівля, Північне крило, створена з урахуванням вимог високотехнологічної хірургії, комплексного лікування пацієнтів та проведення досліджень. У рамках престижного проєкту з охорони здоров’я основна увага приділяється пацієнтам та їхнім родичам, а тому до архітектури, дизайну та функціональності висуваються найвищі вимоги. 

Сучасні технології та комфорт: Лікарня Рігшоспіталет (Rigshospitalet) у Копенгагені

Система розсувних дверей ECdrive від у вхідній зоні лікарні Рігшоспіталет (Rigshospitalet), Копенгаген

Привід EC від непомітно інтегрується в автоматичні захисні скляні двері у світлій зоні відпочинку. © GEZE GmbH

Лікарня Рігшоспіталет (Rigshospitalet) отримала прибудову площею приблизно 55 000 м², і тепер може проводити найсучасніші та спеціалізовані хірургічні операції в Данії, й опісля надавати пацієнтам та родичам найкраще можливе лікування та догляд. Північне крило, офіційно відкрите в січні 2020 року, є стратегічно важливою ланкою системи охорони здоров’я Данії — зараз і в майбутньому.

Об’єднання різних спеціалістів під одним дахом дає змогу запропонувати пацієнтам та родичам лікування та догляд за міжнародними стандартами в оточенні, розробленому для проведення найскладніших процедур. На сьогодні у лікарні відкрито 33 високотехнологічні операційні та 196 приватних палат. 

Операційні зали Північного крила оснащені роботами та великими плоскими дисплеями, що покращують і пришвидшують діагностику та лікування. Усі пацієнти мають доступ до Інтернету та власної медичної документації. Приватні палати з місцями для родичів враховують потреби пацієнтів з точки зору конфіденційності, свободи дій та покою. 

Цілюща архітектура завжди орієнтована на пацієнтів

ECdrive від  з безконтактними сенсорними кнопками забезпечує гігієнічний доступ до операційних та палат пацієнтів.

Система розсувних дверей ECdrive від з безконтактними сенсорними кнопками забезпечує гігієнічний доступ до операційних та палат пацієнтів. © GEZE GmbH

Архітектура та естетика відіграють важливу роль у створенні найкращих умов для пацієнтів. Звук, надходження світла, кольори, мистецтво та природа — це елементи, які в сукупності створюють «цілющу архітектуру», тобто архітектуру, яка сприяє поліпшенню психологічного самопочуття пацієнтів та зменшує стрес від госпіталізації у важкому стані. 

Щоб гарантувати, що кожен компонент, великий чи малий, допомагає реалізувати архітектурну концепцію Північного крила, зберігаючи при цьому найвищий рівень гігієни, на етапі будівництва був впроваджений високий стандарт для постачальників. 

Дізнатися більше про «цілющу архітектуру» 

За допомогою GC 307+ легко активувати автоматичні двері без гаптичного сприйняття, як у внутрішній, так і зовнішній області.

GC 307+ — безконтактна сенсорна кнопка © GEZE GmbH

Комфортні та гігієнічні автоматичні
системи для більш ніж 450 дверей

Цілюща архітектура, високий рівень гігієни та надзвичайні вимоги до функціональності також позначаються на автоматичних дверних системах, обраних для Північного крила. 33 двері в операційні зали герметично закриваються з метою забезпечення стерильності приміщень та захисту від бактерій. 

Будівля також обладнана приблизно 140 автоматичними розсувними дверима та понад 300 автоматичними приводами розпашних дверей. Двері відчиняються і зачиняються автоматично й без контакту з дверною ручкою. З точки зору гігієни — особливо у світлі COVID-19 — безконтактні автоматичні дверні системи мають вирішальне значення для зменшення ризику зараження. 

Крім того, рішення з автоматизації забезпечують дуже тихе відчинення та зачинення дверей. Не враховуючи пацієнтів, шум через рух людей в Північному крилі повинен бути мінімальним. 

«Ми маємо великий досвід співпраці з лікарнями у Данії, і Північне крило є нашим найбільшим на сьогодні об’єктом індивідуального будівництва лікарні. Ми розпочали нашу співпрацю з підрядником у 2015 році, і вже кілька років на об’єкті постійно працює технік із монтажу», — каже Поул Торндаль, інженер відділу продажу в GEZE Данія.

Це масштабний будівельний об’єкт із дуже продуманою архітектурою та унікальним дизайном та функціональними вимогами. Це зробило роботу над цим об’єктом надзвичайно захоплюючою. Ми сподіваємось продовжити наші відносини у якості сервісного партнера для автоматизованих дверних систем у Північному крилі.

Поул Торндаль, інженер відділу продажу в GEZE Данія
Інтелектуальний скляний фасад із карусельними дверима та Slimdrive SC від біля входу для пацієнтів.

Напівкруглі подвійні скляні розсувні двері з Slimdrive SC від вбудовані в інтелектуальну скляну панель перед карусельними дверима біля входу для пацієнтів. © GEZE GmbH

Результати роботи GEZE у Північному крилі

  • 33 автоматичні дверні системи для герметичних дверей в операційних.
  • Понад 450 безконтактних сенсорних кнопок для автоматичних дверей (безконтактні сенсорні кнопки GC 307+ для активації автоматичних дверей).
  • 140 автоматичних систем для скляних та сталевих розсувних дверей (Powerdrive для дверей до 2 х 200 кг та привід EC для дверей до 2 х 100 кг).
  • 300 автоматизованих систем для розпашних дверей (автоматичний відчинювач дверей Slimdrive EMD-F для одностулкових дверей та автоматичний відчинювач дверей Slimdrive EMD-F-IS для двостулкових дверей).
  • Широкий асортимент зачинювачів дверей різних типів дверей.