Конкретні приклади

Ласкаво просимо до Торгового району CityLife у Мілані — з автоматичними дверима GEZE.

Торговий район CityLife у Мілані є одним із найцікавіших проектів міської забудови та архітектури нашого часу. Новий житловий та діловий район буде постійно формувати обличчя сучасного Мілана. Усі відвідувачі цього вражаючого Торгового району входять через автоматичні двері від GEZE — ласкаво просимо!

Сучасна архітектура: Торговий район CityLife у Мілані

Торговий район CityLife тягнеться через пішохідну зону однойменного парку, розташованого на місці колишнього виставкового центру Fiera Milano. Вражаючий дизайн для Торгового району CityLife було створено відомою архітектурною компанією Zaha Hadid Architects. Район, який простягається більш як на три рівні, об’єднує моду, розваги, бари та ресторани. Привабливі торгові об’єкти з більш як 100 магазинами разом з кінотеатрами та ресторанами, створюють живу атмосферу для цього амбітного проекту міської забудови.

Ми в GEZE Іtalіa надзвичайно пишаємося тим, що стали частиною такого престижного проекту. Наші рішення — одні з найбільш інноваційних опцій на ринку сьогодні, і ми раді, що архітектурна компанія залучила нас.

Марко Монтільйо (Marco Montiglio), начальник відділу GEZE Italia

Автоматичні двері GEZE в зоні входу

Автоматичні двері скрізь, куди би ви не глянули — основна риса шопінг-центра. Фото: GEZE GmbH

Автоматичні двері скрізь, куди би ви не глянули — основна риса шопінг-центр. © GEZE GmbH

Більш як 30 автоматичних дверей від GEZE було встановлено під час будівництва, і вони використовуються зараз в широкій та яскравій зоні входу до торгового району. Автоматичні системи розсувних дверей, обрані для престижного проекту, є системами Slimdrive BO та ECdrive FR з нержавіючої сталі, які гарантують постійну надійність і безпеку найвищого рівня для входів та аварійних виходів. Із привабливим дизайном та невеликими вимогами щодо простору дверні системи майже непомітно вбудовуються в скляні двері, підтримуючи оптимальне використання природного світла у привітній зоні входу в Торговий район CityLife.

Розсувні двері GEZE зустрічають відвідувачів CityLife

Обоє розсувних дверей сертифіковано відповідно до DIN 18650 і їх можна об’єднати з системою аварійних виходів GEZE SecuLogic (EC-FR-RWS), системами контролю доступу і системою управління будівлею. Особливо важлива характеристика для шляхів евакуації: вбудовані акумуляторні батареї забезпечують аварійне відчинення та зачинення у випадку вимкнення струму. Автоматичні двері та системи розсувних дверей GEZE таким чином роблять ключовий внесок у безпеку та комфорт Торгового району CityLife у Мілані.