Зобов’язання

GEZE підтримує волонтерську пожежну команду Леонбергу

Волонтерська пожежна команда в Леонберзі є невід’ємною частиною громади міста. Більш як 300 активних волонтерів цілодобово на варті, щоб в екстреному випадку надати допомогу максимально швидко. GEZE GmbH дякує волонтерській пожежній команді Леонбергу за її відданість шляхом надання регулярних пожертвувань.

Пожертвування для безпеки Леонбергу

Новий змінний кузов для спеціальних засобів гасіння було представлено 3 серпня 2016 року в приміщеннях GEZE у Леонберзі.

Представлення нового змінного кузову для спеціальних засобів гасіння 3 серпня 2016 року

Всі знають номер 112? Якщо виникає пожежа або відбувається інший екстрений випадок, всі ми очікуємо негайного прибуття пожежної команди після набору цього екстреного номеру. Для забезпечення цього, по всій Німеччині працює більш як мільйон пожежників. 

У Німеччині, перші професіональні та волонтерські пожежні команди було сформовано в середині 19-го століття. Сьогодні волонтерські пожежні команди все ще є невід’ємною частиною нашої системи; вони забезпечують безпеку в багатьох громадах на території Німеччини — включно з Леонбергом.

Ідеальне обладнання для безпроблемної експлуатації

GEZE підтримує волонтерську пожежну команду Леонбергу шляхом надання регулярних пожертвувань. Така підтримка дозволяє волонтерській пожежній команді купувати необхідне їй обладнання. Наприклад, пожертвування в 10 000 євро дозволило оснастити нову пожежну машину насосом Chiemsee для забрудненої води, що забезпечує особливо ефективне викачування води на викликах про підтоплення та затоплені підвали.

У 2016 році GEZE передала новий змінний кузов для спеціальних засобів гасіння волонтерській пожежній команді Леонбергу. «Сучасне та надійне обладнання важливе для забезпечення безперебійного функціонування в екстреному випадку. Завдяки новому змінному кузову ми зараз заощаджуємо мінімум половину години на заряджання спеціальних засобів гасіння, що суттєво зменшує обсяг пошкоджень від пожежі. Тому ми цілком задоволені тим, що отримали таку допомогу від GEZE», — заявляє Вольфганг Цімерман (Wolfgang Zimmermann), керівник волонтерської пожежної команди Леонбергу.

А в 2015 році GEZE надала доступ до своїх приміщень в Леонберзі для тренування гасіння великої пожежі. Команда пожежників перевірила свої навички на палаючій вантажівці у новому виробничому цеху.

GEZE є партнером пожежної команди

GEZE GmbH знаходиться в Леонберзі більш як 50 років. У перші роки роботи компанії, яку було засновано в 1863 році, дільницю охороняла пожежна команда заводу, але сьогодні це є відповідальністю волонтерської пожежної команди Леонбергу.

Ми надзвичайно вдячні членам волонтерської пожежної команди Леонбергу за їхню самовіддану роботу.

Марк Альбер (Marc Alber), начальник відділу технологій GEZE

Для GEZE, підтримка волонтерської пожежної команди — не тільки фінансово — є цілком логічною. Наприклад, GEZE також дозволяє своїм співробітникам, які є волонтерами у місцевій пожежній команді, брати участь у її виїздах в часи роботи компанії. Волонтерська пожежна команда залежить від такої підтримки компанії, адже для неї це єдина можливість реагувати на виклики вдень. На визнання цього зобов’язання, пожежна команда Леонбергу призначила GEZE офіційним «Партнером пожежної команди».