Сучасне збереження історичних пам’яток: 5-зірковий готель Richer de Belleval

Розкішний 5-зірковий готель-ресторан Richer de Belleval розташований у центрі міста Монпельє на півдні Франції. Із 2015 року будівля, яка датується XVII століттям, є пам’ятником архітектури.  Готель було капітально відреставровано відповідно до жорстких правил Франції щодо робіт на будівлях, які є пам’ятками архітектури. Була створена чудова будівля, в якій, крім готелю, розміщені ресторан високої кухні та фонд сучасного мистецтва. У Richer de Belleval поєднується сучасний комфорт й історичний стиль — не в останню чергу завдяки інтелектуальним дверним системам від компанії GEZE.

Richer de Belleval: Історичні елементи переживають свій ренесанс

Рецепція та ресторан у 5-зірковому готелі Richer de Belleval

Рецепція та ресторан у 5-зірковому готелі Richer de Belleval © Samuel Duplaix / GEZE GmbH

Будинок Relais-et-Châteaux було довірено одному з найкращих фахівців, паризькому архітектору Філіппу Просту, який поставив історичну спадщину в центр реставраційного процесу. На особливу увагу заслуговують роботи у внутрішньому дворику з верхньою скляною частиною конструкції, що спирається на чотири колони та ніби ширяє в повітрі. Дизайнер інтер’єру Крістіан Коллот обставив 15 номерів і 5 люксів у стилі «à la française» з використанням пудрових тонів і шовковистих матеріалів, що гармонує з оригінальними елементами. Каміни, фрески та вироби з дерева були ретельно відреставровані Atelier de Ricou, що спеціалізується на створенні мальованих прикрас і реставрації картин та скульптур для історичних пам’яток.

Безбар’єрна вхідна зона з безконтактними електрозамками

Безбар’єрна та безконтактна вхідна зона, оснащена комбінованим датчиком GC 363.

Безбар’єрна та безконтактна вхідна зона, оснащена комбінованим датчиком GC 363. © Samuel Duplaix / GEZE GmbH

Вхідна зона є найбільш відвідуваною зоною готелю. Двері, що автоматично відчиняються, зустрічають усіх відвідувачів із комфортом; під час ремонту враховано безбар’єрний доступ у сенсі інклюзивної модернізації. Безконтактне відчинення дверної стулки без зусиль завдяки управлінню за допомогою комбінованого датчика GC 363. Отже, гості можуть насолоджуватися плавним і безпечним проходом, а також спокійно входити та виходити. До того ж комбінований датчик має велику область детектування та розпізнавання напрямку руху: Коли люди проходять крізь зону дверей паралельно дверям, датчик не активує відчинення. Це сприяє енергоощадності дверної системи та запобігає непотрібному турбуванню, спричиненому занадто частим відчиненням і зачиненням дверей.

Докладніше про безбар’єрний простір

Короткий огляд комбінованого датчика GC 363

 • Радарний датчик руху з інфрачервоною завісою та функцією визначення присутності третіх осіб
 • Не реагує на поперечний рух завдяки розпізнаванню напрямку руху.
 • Велика область детектування, яка надійно функціонує навіть за складних станів підлоги
 • Пасує для внутрішніх і зовнішніх дверей
 • Простий монтаж
 • Дистанційна система керування
Рецепція та вхідна зона з приводом ECdrive T2.

Рецепція та вхідна зона з приводом ECdrive T2. © Samuel Duplaix / GEZE GmbH

Поєднання дизайну та функцій: Естетичний комфорт із розсувними дверима від компанії GEZE

Історія та сучасність вже зливаються у вхідній зоні будівлі. Двоє автоматичних розсувних дверей ведуть до рецепції. Моторизовані за допомогою привода ECdrive T2 від компанії GEZE непомітні й ефективні двері ідеально вписуються в дизайн інтер’єру готелю. Дверні стулки вмонтовані безпосередньо в кам’яну стіну та майже безшумно та повністю автоматично зникають у стінах під час натискання, що економить простір у дуже естетичний спосіб. Так тонкий привод ECdrive T2 непомітно вбудований у концепцію дизайну. Система розсувних дверей також ідеально пасує для дверей, які часто використовуються, як це часто буває в готелях і ресторанах. Під час поєднання з системою профілів GCprofile Therm додатково оптимізується енергоефективність.

Докладніше про наші рішення в готельно-ресторанній галузі

Гігієнічно та водночас практично: керування розсувними дверима для входу в кухонне приміщення здійснюється ножним перемикачем.

Гігієнічно та водночас практично: керування розсувними дверима для входу в кухонне приміщення здійснюється ножним перемикачем. © Samuel Duplaix / GEZE GmbH

Прагматичний і витончений: Ножний вимикач для кухонних дверей

Кухонне приміщення демонструє, що прагматичні вимоги сумісні з повагою до історичних будівель. У готельно-ресторанній галузі застосовуються особливо жорсткі правила щодо гігієни харчових продуктів. Рішення для дверей, реалізоване в готелі Richer de Belleval для входу в кухонне приміщення, сприяє впровадженню гігієнічних заходів. Розсувні двері для кухні, як і двері вхідної зони, оснащено приводом ECdrive T2 від компанії GEZE, що управляється ножним перемикачем: гігієнічне керування без торкання руками та надзвичайно практично під час перенесення посуду, лотків та їжі. Персонал може швидко та вільно переміщатися між рестораном і кухонним приміщенням. Гарантоване дотримання гігієни під час переміщення між кухнею та залою для обслуговування клієнтів. Привод розсувних дверей ECdrive T2 також пропонує переваги для оператора: Самоочисні роликові каретки вражають своїми низькими вимогами до техобслуговування. Вибір високоякісних матеріалів забезпечує плавний і тихий рух дверей.
 

Докладніше про гігієну

Короткий огляд привода розсувних дверей ECdrive T2

 • Тонка кришка 100 мм заввишки для більшої кількості варіантів дизайну
 • Можливе будування мереж GEZE Cockpit
 • Попередньо просвердлені профілі направляючої та довгі прорізи забезпечують ефективний монтаж
 • Суцільна підлогова направляюча для відведення дощової води
 • Прокладання кабелів за допомогою вбудованих тримачів кабелів
 • Можна інтегрувати в систему автоматизації будівлі
 • Самостійне виявлення помилок та складання протоколу
 • Вбудований акумулятор для аварійного відкривання на випадок вимкнення струму
 • Зменшення витрат на техобслуговування завдяки самоочисним роликовим кареткам
Аварійні та евакуаційні виходи оснащені електромеханічним зачинювачем Boxer від компанії GEZE.

Аварійні та евакуаційні виходи оснащені електромеханічним зачинювачем Boxer від компанії GEZE. © Samuel Duplaix / GEZE GmbH

Комфорт і протипожежний захист завдяки Boxer від компанії GEZE

У коридорах електромеханічні зачинювачі Boxer від GEZE тримають входи відкритими, а також забезпечують широкі та комфортні проходи — навіть із валізами та великогабаритним багажем. У разі пожежі система автоматично закриває входи, щоб запобігти поширенню вогню та диму. Цей зачинювач повністю вбудований у дверну стулку та невидимий зовні — ідеальний варіант для естетично вимогливих будівель, як-от готель Richer de Belleval.

Докладніше про протипожежний захист

Огляд вбудованого зачинювача Boxer:

 • Зачинювач, вбудований у дверну стулку та зовнішню раму, забезпечує дотримання найвищих стандартів дизайну
 • У разі відчинення з надмірною силою двері сповільнюються завдяки вбудованому механізму демпфування відкриття
 • Гідравлічне кінцеве дотискання
 • Швидкість зачинення регулюється індивідуально
 • Протипожежні та димозахисні двері (вимагається сертифікат відповідності)
 • Можна використовувати без переобладнання для дверей, що відкриваються вправо та вліво