Конкретні приклади

Протипожежна профілактика на залізничному вокзалі Vienna West — з технікою від GEZE

BahnhofCity Wien West — це більше ніж просто безбар’єрна залізнична станція; в ній розміщується готель, шопінг-центр та офісна будівля. Інноваційні дверні системи від GEZE забезпечують відмінний комфорт, безбар’єрний простір і протипожежну профілактику в усіх зонах. Зі своїм елегантним дизайном вони ідеально вписуються в архітектуру будівлі.

Сучасна архітектура та техніка на безбар’єрному CityBahnhof West

Вигляд залізничного вокзалу Vienna West з відомим архітектурним елементом «Wolkenspange». Фото: Shutterstock

Вигляд залізничного вокзалу Vienna West з відомим архітектурним елементом «Wolkenspange». © Shutterstock.com

З моменту модернізації характерною рисою залізничного вокзалу Vienna West став «Wolkenspange». Цей архітектурний маніфест віденських архітекторів Neumann & Steiner важить понад 430 тонн і тягнеться уздовж великого і яскравого відремонтованого залу очікування станції. Сьогодні Railjets прибувають туди, де раніше одного разу зупинявся легендарний Східний експрес на своєму шляху від Парижа до Стамбула. Залізничний вокзал Vienna West сьогодні є хабом регіональних сполучень із постійно оновлюваною системою управління трафіком та комфортом подорожування для забезпечення його безбар’єрності.

Відмінний комфорт завдяки автоматичним дверним системам

Близько 30 автоматичних розсувних дверей із приводами лінійки Slimdrive від GEZE використовуються в сучасному віденському транспортному комплексі.

Чи то фасадні двері на широких та високих входах до залу очікування станції, чи то двері на торговому рівні, чи то двері до готелю або офісного центру — системи розсувних дверей Slimdrive гармонізують візуальне зменшення. З висотою всього сім сантиметрів системи приводів акуратно вбудовуються у фасад та всередині приміщення.

Безбар’єрні залізничні станції з «інтелектуальними» дверними системами

Вхідні двері залізничного вокзалу Vienna West із дверними системами GEZE. Фото: Зігрід Раухдоблер (Sigrid Rauchdobler) для GEZE GmbH

Вхідні двері залізничного вокзалу Vienna West із дверними системами GEZE. © Sigrid Rauchdobler / GEZE GmbH

Велика ширина проходу, тонкі дверні профілі та системи розсувних дверей Slimdrive SL NT-FR у дизайні дверей для аварійного виходу забезпечують комфорт переміщення, надання доступу до маршрутів евакуації, яскравість та прозорість. Там, де значення ширини відчинення дверей є більш обмеженими на шляху евакуації, максимальних можливих значень ширини відчинення було досягнуто шляхом використання автоматичних телескопічних 4-стулкових дверей з варіантами приводу Slimdrive SLT-FR. «Складання» дверних стулок із цим рішенням не є проблемою.

Тонкі приводні пристрої Slimdrive містять в собі сучасну інтелектуальну техніку управління. Тихі, високоефективні приводи рухаються практично непомітно, та вони добре оснащені для роботи з великими потоками трафіку. Час утримування у відкритій позиції автоматично адаптується до частоти використання. Якщо потік відвідувачів збільшується, стулки дверей автоматично утримуються відчиненими довше. Прискорення, час утримування у відкритій позиції, а також швидкість відчинення та зачинення можуть налаштовуватися індивідуально на цих інтелектуальних дверних системах.

Орієнтовані на майбутнє: дверні системи можна інтегрувати у систему управління будівлею

Великий зал очікування залізничного вокзалу Vienna West. Фото: Зігрід Раухдоблер (Sigrid Rauchdobler) для GEZE GmbH

Великий зал очікування залізничного вокзалу Vienna West. © Sigrid Rauchdobler / GEZE GmbH

Управління приводами Slimdrive і TSA забезпечує відповідність дверей вимогам майбутнього, що уможливлює інтеграцію в систему управління будівлею. Функціонування дверей можна, наприклад, контролювати або змінювати дистанційно, таким чином підвищуючи ефективність експлуатації будівлі.

Комбінації, які орієнтуються на потреби: привод та зачинювач розпашних дверей

Дверні системи від GEZE для безбар’єрного доступу та протипожежної профілактики. Фото: Зігрід Раухдоблер (Sigrid Rauchdobler) для GEZE GmbH

Дверні системи від GEZE для безбар’єрного доступу та протипожежної профілактики. © Sigrid Rauchdobler / GEZE GmbH

Комбінація дверних приводів та зачинювачів дверей є оптимальним рішенням для великих і важких дверей, а також дверей з двома стулками в офісному комплексі. Незважаючи на використання різної техніки, обидві дверні стулки мають однаковий елегантний дизайн привода. Рухому стулку оснащено приводом розпашних дверей TSA 160 F-IS, а стаціонарну стулку — механічним зачинювачем дверей TS 5000, адже вона відчиняється лише за необхідності. Корпус привода оснащено також системою регулювання порядку зачинення, необхідною для протипожежних дверей. Вона гарантує, що після проходу обидві стулки протипожежних дверей правильно зачиняються знову в контрольований спосіб, наприклад, людьми, які біжать у разі небезпеки.

Вільний та зручний шопінг — з механічними системами розсувних стін

Механічні системи розсувних стін (MSW) від GEZE у шопінг-центрі на BahnhofCity Wien West. Фото: Зігрід Раухдоблер (Sigrid Rauchdobler) для GEZE GmbH

Механічні системи розсувних стін (MSW) від GEZE у шопінг-центрі на BahnhofCity Wien West. © Sigrid Rauchdobler / GEZE GmbH

Механічні системи розсувних стін (MSW) є ключовим елементом у створенні привітної та відкритої атмосфери у торгових центрах. Магазини та відкритий простір об’єднуються для створення безбар’єрного доступу. Для відчинення механічної системи розсувних стін скляні елементи просто вставляються у бокову паркувальну зону — практичне та малогабаритне рішення. Точні кулькопідшипники у роликовій каретці забезпечують плавну та тиху роботу великих скляних стулок. Це можливо завдяки комбінації оптимальної технології кривої у розгалужувачах та вигинах рейки та напрямних роликових кареток, які рухають скляні елементи просто та безпечно. Це означає, що достатньо лише невеликого зусилля для встановлення елементів у паркувальну зону.

Дверні системи MSW від GEZE у торговому центрі на BahnhofCity Wien West. Фото: Зігрід Раухдоблер (Sigrid Rauchdobler) для GEZE GmbH

Дверні системи MSW від GEZE у торговому центрі на BahnhofCity Wien West. © Sigrid Rauchdobler / GEZE GmbH

Системні елементи з різними функціями механічної системи розсувних стін GEZE включають велику кількість комбінацій для кожної ситуації монтажу. На залізничному вокзалі Vienna West конструкція із лівою та правою зонами паркування дозволяє частково відкривати вітрину магазину — зокрема, це корисно, коли погода стає холодною.

Це означає, що люди можуть вийти з магазину, коли механічна система розсувних стін закрита, завдяки маятниковим дверям з підлоговим зачинювачем, який знаходиться у паркувальній зоні та створює надійний елемент фіксації для рухомої скляної розділювальної стіни.

Технологія зачинювачів дверей GEZE для протипожежної профілактики

Детальний вигляд вікна з запобіжним пневмоакумулятором системи димо- та тепловідведення, з поворотно-важільним приводом K 600 T. Фото: Зігрід Раухдоблер (Sigrid Rauchdobler) для GEZE GmbH

Детальний вигляд вікна із запобіжним пневмоакумулятором системи димо- та тепловідведення, з поворотно-важільним приводом K 600 T. © Jürgen Pollak / GEZE GmbH

На всій території залізничного вокзального комплексу Vienna West встановлено більш як сто механічних одно- та двостулкових дверей, оснащених зачинювачами дверей з асортименту GEZE. Вони забезпечують безпечне та надійне зачинення протипожежних дверей, які потрібно утримувати зачиненими та контролювати постійно, або, принаймні, у разі пожежі. Системи дверних зачинювачів забезпечують контрольовану природну вентиляцію диму та газу в разі пожежі, а також безпечне зачинення в нормальному режимі. Поворотно-важільні приводи K 600 разом із зачинювачами дверей TS 5000 функціонують як отвори для припливного повітря або вентиляції. У разі пожежі двері автоматично відчиняються та утримуються широко відчиненими так, щоб могло подаватися свіже повітря, а дим і тепло могли виходити.

Дверні системи GEZE для комфорту та протипожежної профілактики на залізничному вокзалі Vienna West:

  • Автоматичні системи розсувних та розпашних дверей гарантують відмінний комфорт переміщення та безпеку для подорожуючих, а також надійність в години з інтенсивним трафіком. Крім того, інтелектуальні дверні системи можуть інтегруватися в систему управління будівлею.
  • Механічні системи розсувних стін (MSW) забезпечують привітну та відкриту атмосферу для покупок, а також гнучкість і комфорт.
  • Універсальні системи дверних зачинювачів на механічних і протипожежних дверях підтримують протипожежну профілактику.