Управління доступом, гігієна та безпека в початковій школі Райнгаузена за участю GEZE

Безпека і гігієна в навчальних закладах стають дедалі важливішими. Автоматичні дверні системи GEZE у новій будівлі початкової школи Райнгаузена забезпечують зручний, безпечний та гігієнічний безконтактний доступ. Рішення з управління доступом GEZE INAC гарантує, що лише авторизовані особи матимуть безперешкодний доступ до шкільної будівлі, і це є важливою частиною концепції охорони школи.

Вибір системи контролю доступу GEZE INAC заощаджує час і гроші

RFID-карти MIFARE прикладаються до зчитувального пристрою GEZE INAC біля входу у початкову школу міста Райнгаузен.

Зручний контроль доступу: користувачам потрібно просто піднести RFID-карту MIFARE до зчитувального пристрою GEZE INAC. © Oliver Kern Fotografie / GEZE GmbH

Ще до будівництва нової школи муніципалітет Райнгаузен вже мав систему контролю доступу в деяких будівлях, як-от громадський центр із адміністрацією, концертний зал та зал для урочистих подій, а також бібліотека і багатофункціональний комплекс, будинок для людей похилого віку разом із дитячим садком, стаціонарним відділенням та кафе. Це викликало низку питань у планувальників і будівельників. Чи слід використовувати дві різні системи в існуючих та нових будівлях? Якщо так, то як це зробити? Або слід повністю замінити стару систему, щоб можна було використовувати одну й ту саму систему в усіх будівлях? Жоден із варіантів не був задовільним, оскільки обидва вимагали значних витрат часу та фінансових ресурсів.

Однак компанія GEZE змогла запропонувати економічне та перспективне рішення. Використовуючи сучасні гібридні технології, можна було об'єднати нову систему GEZE INAC із існуючою системою. Таким чином, не було необхідності замінювати стару систему контролю доступу, що потребувало б багато коштів і часу. Іншою перевагою є те, що регулярні оновлення програмного забезпечення допоможуть підтримувати технологію GEZE INAC, в актуальному стані; таким чином, це надійне рішення в довгостроковій перспективі дасть змогу заощадити час і гроші.

Доступ без ключа завдяки зручним карткам

Зчитувальний пристрій GCVR 800 UP для системи контролю доступу GEZE INAC, встановлений на зовнішній стіні початкової школи міста Райнгаузен.

Зчитувальний пристрій GCVR 800 UP для системи контролю доступу GEZE INAC непомітно вписується в дизайн фасаду. © Oliver Kern Fotografie / GEZE GmbH

Пріоритетом для операторів будівлі було зробити систему контролю доступу простою та зручною для всіх. Метою було впровадити єдину ID-картку, яка б служила підтвердженням авторизації як для існуючих, так і для нових систем. GEZE успішно подолала цю проблему, використовуючи гібридні технології. Іншими словами, кожна картка містить два типи чіпів. Користувачам будівлі потрібна лише одна картка доступу для всіх будівель, оскільки картки працюють із обома системами. Це інтуїтивно зрозуміле рішення дало змогу встановити нову систему GEZE INAC у новій будівлі без необхідності внесення змін до існуючої системи в інших будівлях. Результат — заощадження часу та грошей із забезпеченням зручності користування.

Монтаж та налаштування системи контролю доступу не викликає труднощів

© Oliver Kern Fotografie / GEZE GmbH

Система контролю доступу GEZE INAC зручна не лише для користувачів будівлі. Монтажники та оператори будівлі також отримають вигоду від цього ретельно продуманого рішення GEZE.

«Наш відділ Розумних будівель заздалегідь налаштував систему GEZE INAC відповідно до вимог замовника, а також запрограмував та доставив усі ID-картки. Це означало, що наш замовник зміг ввести систему контролю доступу в експлуатацію з мінімальними затратами часу, використовуючи надану документацію. Невеликі налаштування було просто здійснити завдяки легко зрозумілій системі, і вони виконувались на місці монтажниками», — розповів Крістоф Келлер (Christoph Keller), менеджер по роботі з ключовими клієнтами у питаннях технологій безпеки в GEZE.

Переваги для монтажників та операторів будівлі очевидні: монтаж та введення в експлуатацію попередньо налаштованої системи контролю доступу INAC заощаджує замовникові багато часу на будівельному майданчику, а також забезпечує покращений функціональний захист.

Захист даних відповідно до GDPR

Одним із важливих аспектів для операторів будівлі є те, що система контролю доступу GEZE INAC функціонує відповідно до Загального регламенту захисту даних ЄС (GDPR). Система також може бути легко налаштована відповідно до норм захисту даних окремих компаній та установ. Зрештою, безпека даних є життєво важливою у будь-якому секторі. Картки MIFARE DESFire EV2 RFID, які забезпечують безконтактну ідентифікацію користувачів в точках доступу до будівлі, сприяють додатковому захисту даних завдяки зашифрованому зв'язку.

Дізнайтесь про наші галузеві рішення для навчальних закладів

Ми хочемо пропонувати нашим клієнтам рішення, підібрані з урахуванням їхніх конкретних вимог. Тому ми дуже пишаємося тим, що наша автоматична система розсувних дверей Slimdrive та система управління доступом GEZE INAC дають нам змогу надавати зручні та економічно ефективні рішення.

Крістоф Келлер (Christoph Keller), менеджер по роботі з ключовими клієнтами у питаннях технологій безпеки в GEZE

Рішення GEZE для спеціалізованих концепцій безпеки

Вхід у початкову школу міста Райнгаузен оснащений системою розсувних дверей GEZE Slimdrive для аварійних та евакуаційних виходів, а також системою контролю доступу GEZE INAC.

Безпечне та гігієнічне рішення: система розсувних дверей GEZE Slimdrive для аварійних та евакуаційних виходів відкривається і закривається автоматично, запобігаючи фізичному контакту. © Oliver Kern Fotografie / GEZE GmbH

Будьте впевнені, що двері відчиняються лише для вповноважених осіб. Контроль доступу надійно забороняє вхід небажаним гостям і дозволяє прохід тільки авторизованим особам. У GEZE є системи контролю доступу, які пасують до ваших індивідуальних вимог.

Дізнатися більше про безпеку будівлі

Завантажити брошуру про продукт контролю доступу (PDF | 458 KB)

Зручно, безпечно та гігієнічно: новий вхід до школи з системою розсувних дверей GEZE

Учні, викладацький склад та відвідувачі повинні мати можливість проходити через вхідні двері шкіл, як їм зручно, а також швидко та безпечно виходити через них у випадку надзвичайної ситуації.

За оригінальним планом на вході до нової будівлі початкової школи Райнгаузена мали бути встановлені карусельні двері. Консультанти GEZE з питань дизайну порадили клієнту обрати автоматичні розсувні двері, оснащені системою розсувних дверей GEZE Slimdrive SL NT-FR для аварійних та евакуаційних виходів.

Завдяки тому, що дверна стулка автоматично відкривається в сторону, користувачі можуть насолоджуватися зручним та комфортним доступом в обидва напрямки. Цим гарантується, що під час входу до шкільної будівлі чи виходу з неї учням не доведеться мати справу з дверима з вільним ходом. Ще одна ключова перевага автоматичних дверей полягає в тому, що вони відчиняються і зачиняються повністю автоматично — і, отже, без будь-якого фізичного контакту, що виключає один із способів передачі мікробів, бактерій та вірусів. Це зручне, безпечне та гігієнічне рішення GEZE рівною мірою вразило планувальників та замовників.

Дізнатися про дверні та віконні рішення для вхідної зони (PDF | 396 KB)

Нам було відомо про системи контролю доступу GEZE та їхні різноманітні додатки з деяких інших наших будівельних об’єктів. З огляду на це, ми були задоволені пропозицією менеджера проєктів GEZE продовжувати використання існуючих систем в інших будівлях та використати гібридні технології для інтеграції нової шкільної будівлі в загальну систему безпеки. Ми були вражені тим, наскільки експертну та перспективну пораду ми отримали. Наше рішення встановити автоматичні розсувні двері незабаром принесло переваги, оскільки зараз безпека та гігієна відіграють все більш значну роль у школах.

Др. Юрген Луїс (Dr Jürgen Louis), мер

Продукти GEZE в початковій школі Райнгаузена

  • Система контролю доступу GEZE INAC, до якої входять управління дверима DC800-DR, зчитувачі GCVR 800 UP, картки MIFARE RFID та блок живлення, а також програмний додаток GEZE INAC (додаток) для GEZE Cockpit
  • Автоматична система лінійних розсувних дверей Slimdrive SL NT-FR для аварійних та евакуаційних виходів
  • Зачинювач верхнього розташування TS 5000 R для протипожежних та димозахисних дверей, з електричною фіксацією та вбудованим блоком управління з датчиком диму