Конкретні приклади

Вище тільки Альпи: комфорт карусельних дверей для Roche Tower

З висотою 178 м Roche Tower є найвищою спорудою у Швейцарії. Як головний офіс фармацевтичної компанії Hoffmann-La Roche вежа є також вершиною дизайну та функціональності. GEZE доклалася до комфорту та безпеки вражаючої будівлі ультрасучасною технологією.

Карусельні двері для комфортного доступу до кафетерію

Розсувні двері з круглою аркою на вході ресторану. Фото: GEZE GmbH

У Roche Tower домінують відкриті та світлі кімнати.

Roche Tower: інший яскравий символ від відомих базельських архітекторів Herzog & de Meuron. Відображаючи шестикутний логотип фармацевтичної групи, відособлена засклена вежа звужується у ярусному дизайні протягом більш як 41 поверху. Кафетерій знаходиться на третьому та четвертому поверхах Roche Tower. Привабливою рисою та буквально «точкою опори» зон входу є три індивідуально налаштовані, повністю автоматичні системи карусельних дверей з серії TSA 325 NT від GEZE.

З проходом 2,82 м завширшки і 3,28–3,48 м заввишки тристулкові карусельні двері пропонують надзвичайний комфорт переміщення і є ідеальним рішенням для постійно високого трафіка публічної будівлі. Монтовані з великою увагою дверні стулки зі скляними боковими елементами відмінно вписуються у пуристичний дизайн інтер’єру та підкреслюють привітну атмосферу. Крім того, карусельні двері забезпечують постійну циркуляцію повітря, запобігають протягам та забезпечують шумоізоляцію.

Найвищі стандарти щодо комфорту та безпеки будівлі

Вражаючий силует: Roche Tower у Базелі. Примітка про авторські права на зображення: F. Hoffmann-La Roche AG

Вигляд ззовні Roche Tower у Базелі. © F. Hoffmann-La Roche AG / GEZE GmbH

Карусельні двері від GEZE вражають не тільки своїм сучасним зовнішнім виглядом та високою функціональністю — вони також відповідають найбільш суворим стандартам безпеки: засклені розсувні двері з круглою аркою відповідають вимогам DIN 18650 та EN 16005. Спеціальна кнопка сповільнює швидкість обертання дверної стулки, що дозволяє людям з обмеженими можливостями щодо мобільності легко пройти через них.

Розсувна фурнітура для дверей з функцією «Break-out» забезпечує відкритість шляхів евакуації

Для виконання суворих вимог техніки безпеки Roche Tower усі троє карусельних дверей у зоні ресторану було побудовано як двері аварійних та евакуаційних виходів з дверною фурнітурою «break-out». Вона дозволяє відчиняти двері на шляху евакуації вручну як додаткова поворотно-відкидна фурнітура у разі надзвичайної ситуації. Це забезпечує прохід максимальної кількості людей у найкоротший час, щоб дозволити людям швидко й безпечно евакуюватися з ресторану і кафетерію у разі небезпеки.

Максимальна свобода в дизайні: індивідуалізовані рішення GEZE

Засклені карусельні двері: прозорість та чудовий клімат у кафетерії. Фото: GEZE GmbH

Засклені карусельні двері: прозорість та чудовий клімат у кафетерії.

Унікальна архітектура вимагає спеціальних конструктивних елементів. Спроектовані для Roche Tower карусельні двері, розроблені та виготовлені на власних потужностях GEZE для рішень з урахуванням особливостей проекту, демонструють, як всебічно GEZE може віднестися до спеціальних запитів. GEZE також виконала усі вимоги щодо спеціалізованого рішення для освітлення, вбудованого у двері. Саме спеціалізовані рішення, мінімалістський зовнішній вигляд і функціональне різноманіття дверних систем GEZE допомагають на найвищому рівні виконувати сучасні вимоги щодо комфорту, функціональності та безпеки будівлі.

Вироби GEZE в Roche Tower, Базель

  • Виготовлені в індивідуальному порядку повністю автоматичні системи карусельних дверей серії TSA 325 NT
  • Карусельні двері як двері аварійних та евакуаційних виходів з дверною фурнітурою «break-out»