Автоматична система розсувних дверей ECdrive T2 для найсучаснішої філії ALDI у Німеччині

Нова філія ALDI у місті Мюльдорф-ам-Інн, Баварія, одразу привертає до себе увагу. Завдяки своїй дерев'яній каркасній структурі та простому, але чудовому зовнішньому вигляду, супермаркет є перлиною серед конструктивного одноманіття навколишнього торгового парку. Ми раді зробити свій внесок у нову архітектурну концепцію ALDI SÜD, додавши систему розсувних дверей GEZE ECdrive T2.

Сучасна техніка для дверей в рамках амбіційного архітектурного проєкту

Коли клієнти наближаються до нової філії, їх відразу ж вражає великий скляний фасад вхідної зони. Прозорий фасад пропускає багато природного світла на 1200 м2 магазину та надає йому привабливого вигляду. Для наших клієнтів у ALDI SÜD було важливо обладнати цю сучасну перлину архітектури технічно надійними та візуально привабливими панелями. Двостулкова версія нашої системи розсувних дверей ECdrive T2 була прийнята одноголосно.

Нова система GEZE ECdrive T2 повністю відповідає очікуванням наших клієнтів не тільки з точки зору екологічності (завдяки термоізолюючому профілю), але також з точки зору дизайну, гнучкості та досвіду монтажу дверей.

Йозеф Вібек (Josef Viehbeck), регіональний представник GEZE

Термоізоляція профілів та подальші функції ECdrive T2 стають переконливим аргументом

Подвійне розташування ECdrive T2 забезпечує комфортний, безбар'єрний і безконтактний вхід у магазин.

Безбар'єрний вхід із GEZE ECdrive T2 © Robert Sprang / GEZE GmbH

За погодженням із відповідальним архітектором незабаром стало зрозуміло, що наша потужна та міцна система розсувних дверей ідеально відповідає вимогам ALDI SÜD; однією з причин стало те, що система могла впоратися з дуже великими обсягами відвідувачів. Добре продумана розробка з безліччю вдосконалених деталей вражає. Наприклад, попередньо просвердлені ходові профілі та довгі прорізи значно спрощують встановлення дверей Підлогова направляюча для контрольованого стоку дощової води була ще одним плюсом, як і самоочисна роликова каретка, яка зменшує витрати на обслуговування. Зрештою, GCprofile Therm є екологічним рішенням, оскільки система термоізоляційних профілів забезпечує надзвичайну енергоефективність.

Розсувні двері з витонченим, елегантним дизайном

Ідеально вписується у широкий засклений фасад вхідної зони – ECdrive T2.

Також привертає увагу своїм зовнішнім виглядом система розсувних дверей ECdrive T2. © Robert Sprang / GEZE GmbH

Але GEZE ECdrive T2 відрізняється не тільки якістю виготовлення та багатофункціональністю. Саме для архітекторів важливу роль відіграє зовнішній вигляд встановлених виробів. Саме тому дизайн системи розсувних дверей із висотою захисного кожуха 100 мм відрізняється особливою витонченістю та елегантністю. Крім того, профілі з тонким обрамленням знімають вагу з дверей, незважаючи на їхню стійкість. Подбавши також про вільний простір для творчості: так, нам вдалося припасувати довжину приводу до заданих вимог щодо економії простору й укоротити її до 2100 мм.

Переглянути відео про ECdrive T2

До монтажу ми провели семінар із виготовлення розсувної стулки, що значно полегшило монтаж індивідуальних дверей для філії ALDI. Це також означало, що процес планування та скорочення довжини приводу вже не становив для нас жодної проблеми.

Фрітц Грассль (Fritz Grassl), власник металомайстерні Fritz Grassl

Цілісне обслуговування протягом усього проєкту

Першим кроком була робота з ALDI SÜD, щоб обрати ідеальне рішення та оптимальну конфігурацію. Одним із наших найважливіших завдань була консультація клієнта щодо вибору необхідних систем профілів. Наступним кроком була підтримка виконувача робіт. На спільному семінарі з металомайстернею Fritz Grassl ми розробили індивідуальну концепцію монтажу системи розсувних дверей. Як сертифіковані виконувачі робіт GEZE Kit, залучені працівники мали змогу вирішити низку задач — детальне планування, самостійний збір блоку приводу та адаптацію його довжини. Звичайно ж, наші консультанти завжди були поруч, щоб допомогти всім, хто брав участь у семінарі.

GEZE — надійний партнер протягом усього строку експлуатації

Зрозуміло, що для ALDI SÜD були важливі якість продуктів та чудовий стан ECdrive T2. Але найголовніше, що об'єкт підтвердив наш підхід — надавати пакет послуг «вище середнього». Ми раді та пишаємося тим, що змогли повністю задовольнити наших клієнтів та виконавців, відповідальних за монтаж. Це і є нашою метою. Ми надаємо підтримку на етапі планування, а також під час монтажу та обслуговування. Якщо коротко: Ми є надійним партнером для наших клієнтів протягом усього строку експлуатації продукту. У доповнення до автоматичної системи розсувних дверей GEZE ECdrive T2, ми оснастили новий ALDI SÜD у місті Мюльдорф-ам-Інн різними версіями зачинювачів дверей GEZE TS 5000 . Це прекрасний знак довіри наших клієнтів до нас.