Зобов’язання

GEZE прагне забезпечити заходи з підтримки інтеграції

Допомога соціально незахищеним групам, особливо молоді, завжди була одним з пріоритетів GEZE. Саме тому GEZE підтримує різні проекти для сприяння інтеграції молодих біженців у Німеччині. GEZE надає стажування та робить пожертвування для створення відчуття єдності та командного духу серед молоді.

Надання можливостей для молодих біженців

Молодий сирієць, Рамі Асвад (Rami Aswad), починає свою початкову підготовку в GEZE, Леонберг.

Молодий сирієць, Рамі Асвад (Rami Aswad), починає свою початкову підготовку в GEZE.

Для GEZE, підтримка інтеграції є ключовим пріоритетом: сімейне підприємство надає практичну допомогу благодійному фонду Verein Seehaus e.V. в Леонберзі. Ця організація ставить собі за мету ресоціалізувати юнаків-правопорушників та соціально інтегрувати дітей-біженців без супроводу. Щоб посприяти створенню відчуття єдності та командного духу серед цих молодих людей, GEZE подарувала закладу настільний футбол.

Окрім пожертвувань, GEZE також допомагає біженцям на ринку зайнятості. Така підтримка включає співпрацю GEZE, як компанії з Леонбергу, з Hoffnungsträger Stiftung, благодійним фондом, який забезпечує розміщення для біженців. Окрім тренінгів щодо пошуку роботи та пропозицій щодо проходження практики в різних відділах, щоб навчити або постійного працевлаштувати цих (переважно молодих) людей, робота також зосереджується на соціальній інтеграції.

Інтеграція через підготовку

У співпраці з Торгово-промисловою палатою Штутгарту, та як частина проекту «Інтеграція через підготовку — надання можливостей для біженців», мотивовані біженці отримують допомогу як практичну роботу або офіційну підготовку. Спочатку вони проходять початкове навчання у GEZE. Тому, GEZE не тільки робить великий внесок в інтеграцію біженців — проект також допомагає постачати компанії робітників з професійною кваліфікацією. Отже, це безпрограшна ситуація, вигоду від якої отримують обидві сторони.

Співпраця між Торгово-промисловою палатою, агенцією з працевлаштування та GEZE допомагає учасникам швидко стати на свої ноги, так щоб вони могли повністю сфокусуватися на набутті необхідних навичок та отриманні кваліфікації. Ініціатива підтримується Міністерством економіки, праці та житлового будівництва Баден-Вюртемберга.

Під час етапу набуття навичок, компанія та професійний коледж зобов’язуються надавати базове навчання для отримання професії з визнаними кваліфікаціями. Звичайно, ця початкова підготовка не головне: ціль полягає в забезпеченні безшовного переходу до стажування в GEZE.