GEZE Insights

#GEZEhack — унікальний витвір мистецтва з приводом Slimchain від GEZE

Автоматичні приводи для вікон та дверей від GEZE вражають не тільки на широкомасштабних об’єктах у готелях та лікарнях, але також як індивідуальні рішення. Цей витвір мистецтва від Джонаса Веслера демонструє те, наскільки універсальними можуть бути наші вироби в DIY-об’єктах.

Майстерність: комод зі звуковою панеллю та технічними ефектами

Джонас Веслер (Jonas Wessler) навчається на майстра-столяра. Витвір мистецтва є важливим елементом його навчання. Поціновувач музики та технологій, Джонас Веслер швидко зрозумів: його шедевр має включати музику — разом з інноваційним технічним сюрпризом.

  • Мета: комод власного проекту із вбудованою музичною системою.
  • Вдале рішення в цьому: звукову панель можна висунути за необхідності — за допомогою інтелектуальної технології використання мобільного телефону як пульта дистанційного управління.
  • Виклик: звукова панель та привод піднімання повинні мати надзвичайно тонкий дизайн та пропонувати комфортність «розумного» керування.
  • Рішення: Bose Soundbar 300 разом з ланцюговим приводом Slimchain від та додаток для розумного будинку Somfy Smart Home.

В процесі досягнення мети — від першого проекту до повного технічного рішення

Комод — звукова панель майже непомітно ховається всередину.

© Jonas Weßler / Weßler GmbH

Завдяки ланцюговому приводу Slimchain, звукова панель виїжджає з комоду.

© Jonas Weßler / Weßler GmbH

Джонас Веслер пояснює як створювалася його висувна електрична музична система, яку він вбудував у комод власного дизайну.

«Коли були готові перші ескізи мого комоду, я придбав Bose Soundbar 300, адже його тонкий дизайн чудово підходив до загальної концепції. Оскільки простір був обмеженим, потрібно було знайти невеликий та непомітний двигун».

Складність полягала у пошуку приводного електродвигуна, який пропонував би тонкий дизайн та тиху експлуатацію. Саме тут Джонасу Веслеру стали у пригоді спеціальні фундаментальні знання:

«Як представник третього покоління у своєму сімейному підприємстві з виготовлення вхідних дверей, які реалізуються по всій Німеччині, та також має регіональний магазин з продажу деревини, я добре знайомий з декількома професіональними продуктами. Це для мене було перевагою: я придбав ланцюговий привод Slimchain від GEZE, який звичайно передбачається для відкривання вікна та який завдяки своєму тонкому дизайну було легко вбудувати у мій музичний комод. Після декількох спроб та деяких роздумів я зміг рухати звукову панель електричним способом, використовуючи цей привод, саме так, як я це і уявляв».

Ідея використання приводу склопідйомника Slimchain від GEZE з інтелектуальними технологіями створила іншу перевагу для DIY-об’єктів:

далі, я зіштовхнувся з проблемою, як здійснювати управління двигуном так, щоб звукову панель можна було складати та висувати за допомогою мобільного телефону. Для цього я вибрав систему управління розумним будинком Somfy Smart Home. Це дозволило мені використовувати додаток Somfy, який, зазвичай, управляє ролетами, для керування приводом Slimchain від GEZE.

Джонас Веслер

Результат вражає: звукову панель у закритому положенні не видно, тому її висування за допомогою привода GEZE та додатка Somfy доволі ефектне.

«Навіть сьогодні, я все ще вважаю це рішення вражаючим, оскільки зараз я можу використовувати свій мобільний телефон, щоб висунути звукову панель з комоду, та після цього можу під’єднатися до неї через Bluetooth, перед тим, як відтворити музику, яку я хочу».

Вражаюче рішення з комфортністю «розумного» керування

Інтелектуальне рішення вразило не тільки Джонаса Веслера та його викладачів: 10 листопада 2018 року він отримав змогу представити свій «музичний комод» широкій аудиторії в Кобленці на шоу технологій «Nacht der Technik». Відвідувачці торгової виставки та федеральному міністру Юлії Кльокнер (Julia Klöckner) це рішення також сподобалося.

Тому ми питаємо: чи є ще клієнти GEZE, які використовують системи GEZE для своїх DIY-об’єктів в інноваційний спосіб? Якщо це Ви, або Ви знаєте когось такого, зв’яжіться з нами! Не можемо дочекатися, коли Ви поділитеся своїми #GEZEhacks з нами!

Індивідуальні рішення від GEZE

Шукаєте інноваційне рішення для особливого об’єкта? Нехай наші експерти проконсультують вас: ми можемо знайти індивідуальне рішення для вашого об’єкта. Наприклад, автоматичний привод розпашних дверей GEZE пропонує комфорт не тільки для готелів — він використовується на дверцятах камінів та робить закладку деревини набагато зручнішою. Звучить гарно, чи не так? Дізнайтеся більше про індивідуальне рішення для розкривних дверей з розпашною стулкою від GEZE.

Дізнайтеся більше про індивідуальне рішення для розкривних дверей з розпашною стулкою від GEZE