Slimdrive SL
Slimdrive SL

GEZE в відкритому морі

Лайнер "Radiance of the Seas" водотоннажністю 90090 тонн 14 жовтня 2000 покинув критий док і 20 січня 2001 року був переправлений через Емс в Емсгафен (Голландія). Лайнер - це десять поверхів неймовірної розкоші. Кульмінацією є десятиповерховий центр, що має скляну конструкцію, і ліфти зі скла, з яких безперешкодно можна оглянути відкрите море. На лайнері завдовжки 293 метри більше 800 осіб обслуговуючого персоналу виконають будь-які побажання 2100 пасажирів.

Для інноваційного лайнера GEZE GmbH надала автоматичні дверні приводи, наприклад, TSA 160, особливі рішення для зон входу і дверні зачинювачі TS 3000 V і TS 5000. Таким чином, на шляху лайнера більше немає ніяких перешкод.

Meyer Werft

Компанія "Meyer Werft" в Папенбурзі протягом багатьох років перебуває в сімейній власності. Історія компанії налічує більше 200 років, а її верфі вважаються одними з найсучасніших у світі. У 1987 році був відкритий один з найбільших у світі критих суднобудівних доків, в якому будують претензійні пасажирські лайнери. Будівництво пасажирських суден і поромів вже стало в Папенбурзі традицією. З середини вісімдесятих років "Meyer Werft" побудувала розкішні круїзні лайнери HOMERIC, CROWN ODYSSEY, HORIZON, ZENITH, ORANIA, CENTURY, MERCURY, SUPERSTAR LEO / VIRGO і AURORA, а також нові круїзні лайнери RADIANCE і BRILLIANCE OF THE SEAS.