AIDAdiva
GEZE MSW
VTM 300

GEZE на борту лайнера AIDAdiva

Приголомшливе світлове шоу можна було спостерігати в порту Гамбурга 20 квітня 2007 з нагоди освячення унікального лайнеру класу люкс "AIDAdiva". Це перше судно із серії чотирьох круїзних лайнерів, побудованих компанією "AIDA Cruises". Пасажири зможуть насолодитися поєднанням найсучаснішої техніки і комфортом на борту лайнера. Вид з більшої частини кают виходить на море, багато з них мають балкон. Характерною відмінністю круїзного лайнера є наявність сучасної електронної апаратури і технічних пристосувань. У своє перше плавання лайнер "AIDAdiva" вирушив 30 квітня з порту Гамбурга в порт Пальма-де-Майорка.

На цьому гіганті, який плаває у відкритому морі, компанія GEZE GmbH встановила різні вироби зі свого асортименту дверної та віконної техніки та обладнання для охоронно-пожежної безпеки. Приводи розсувних дверей, наприклад, GEZE VTM 300 або GEZE Slimdrive VTM, ідеально підходять для умов інтенсивної експлуатації і полегшують прохід через двері, відчинити які вручну дуже складно або важко. Різні системи круглих і телескопічних розсувних дверей ідеально доповнюють архітектурний задум на борту. Деякі вироби GEZE можна розгледіти не відразу, наприклад, інтегровані дверні зачинювачі GEZE Boxer, які повністю вбудовані в дверне полотно, а ковзну тягу можна помітити тільки при відчинених дверях. Крім того, використовувалися дверні зачинювачі TS 2000, 4000, 5000 або TS 4000 Tandem. Інноваційну техніку GEZE пасажири можуть оцінити при відчиненні дверей і вікон в каютах, ресторанах, барах або просто під час щоденних прогулянок по палубі.

Розважальна програма на борту лайнера "AIDAdiva" різноманітна і цікава, як і все інше. На 13 палубах лайнера гостей чекає величезна кількість розважальних пропозицій, серед них сім ресторанів, одинадцять барів, спортивний зал і велнес-зона, а також казино. В оформленні всіх цих приміщень теж використовувалися системи GEZE.

Наприклад, продукти компанії GEZE використовуються в зоні бару біля басейну. Еліптична механічна система розсувних стін (MSW) зі скляних елементів встановлена навколо діджейського пульта на верхній палубі. Таким чином, цю зону можна повністю огородити вручну і без особливих зусиль, або навпаки - розширити до необхідних розмірів. При оформленні бару біля басейну розробники GEZE показали всю свою майстерність: по периметру, немов мерехтлива завіса, встановлені розсувні елементи, які нагадують дошки для серфінгу. Для їх переміщення використовується планка MSW. При виборі саме цього продукту особлива увага приділялася конструкції спрямовуючої планки та антикорозійному захисту.

Розкішний гігант "AIDAdiva" поповнив всесвітньо відомий флот круїзних лайнерів "AIDA Cruises". Як і його попередники (AIDAcara, AIDAvita, AIDAaura), лайнер "AIDAdiva" був побудований на верфі суднобудівельної компанії "Meyer Werft" в Папенбурзі. Заснована в 1975 році сімейна компанія "Meyer Werft", яку очолює вже шосте покоління, гарантує високоякісні продукти і, перш за все, шикарні круїзні лайнери, для оформлення яких ідеально підходять вироби компанії GEZE, яка ставить перед собою такі ж цілі.