GEZE на формулі 1

Бокс Toro Rosso, Формула 1

Scuderia Toro Rosso (італ. для "Team Red Bull") - це команда Формули 1, власниками якої в рівних частках є австрійська компанія "Red Bull GmbH" і колишній австрійський гонщик Формули 1 Герхард Бергер (Berger Motor Sport AG). Штаб-квартира команди знаходиться в Італії. Команда бере участь в гонках Формули 1 з 2006 року. До складу команди увійшли колишні учасники команди Мінарді, після того, як наприкінці 2005 року вона стала частиною "Red Bull". Завдяки "Toro Rosso" компанія "Red Bull" крім основного складу "Red Bull Racing" випускає для участі у Формулі 1 другу команду, в якій виступають переважно гонщики, покликані прийти на зміну основного складу.

Для оснащення пересувного боксу команди GEZE отримала абсолютно особливий проект. Бокс, який команда "Toro Rosso" під час перегонів використовує в якості місця для відпочинку і нарад, GEZE оснастила різними приводами нової серії ECdrive. Якщо автоматичні приводи розсувних дверей повинні відповідати найвищим вимогам щодо функціональності та економності, то найкращий вибір - це ECdrive.

Приводи ECdrive пропонують безкомпромісну надійність. Високоякісні матеріали і найсучасніша техніка управління забезпечують комфортну роботу приводу. Завдяки мінімальному зносу і роликовому візку, який має функцію самоочищення, він практично безшумний, а тому ідеально підходить для використання у внутрішніх приміщеннях. Ця сучасна привідна техніка захопила розробників боксу для команди Формули 1, з якою приводи GEZE "їздять" тепер по всьому світу.