TSA 160 Invers

Продукти GEZE в іспанській столиці

Архітектурне бюро: Richard Rogers, Великобританія і Balaguer y Arquitectos Asociados, Іспанія

Новий готель "Hesperia Tower Hotel" з баштами висотою 107 метрів – одна з найвищих будівель в Барселоні. Проект був розроблений в співпраці двох відомих архітектурних бюро: "Balaguer y Arquitectos Asociados" з Іспанії і "Richard Rogers" з Великобританії.

Результатом стало функціональна і приваблива будівля, яка ідеально вписалася в міську архітектуру. Вершину вежі прикрашає чудовий скляний купол діаметром 24 метри. Поглядам відвідувачів відкривається захоплююча дух панорама на 18 км в усі сторони світу. Під куполом також розташований першокласний ресторан "Evo", де творить свої шедеври шеф-кухар Санті Сантамарія.

GEZE підтримала цей амбітний проект своїми інноваційними виробами. Привід розсувних дверей Slimdrive SL і привід телескопічних розсувних дверей SLT забезпечують функціональність в зоні входу, не порушуючи при цьому естетичної концепції будівлі. Приводи розкривних дверей TSA 160 Invers гарантують безпеку в зоні аварійних і евакуаційних виходів, а також безпечне відчинення дверей при відключенні електропостачання. TS 2000 V надійно зачиняє двері номерів на всіх поверхах. Шпиндельні електроприводи GEZE в центрі скляного куполу забезпечують приплив свіжого повітря і ідеально поєднуються із сучасним оформленням.