GEZE - automatic sliding door drive, Airport, Barcelona
Econodrive EL-BO
GEZE - TSA 160, Airport, Barcelona
TSA 160
Econodrive EL-FR
Econodrive EL-FR
Econodrive EL-FR
Econodrive EL-FR

Отримано архітектурний "Оскар"!

Архітектурне бюро: Richard Rogers Partnership

Закінчено розширення найбільшого та найважливішого аеропорту Іспанії "Мадрид-Барахас".

Завдяки відкриттю нового терміналу з'явилася можливість приймати до 70 мільйонів пасажирів на рік. Створена за проектом іспанського архітектора Антоніо Ламела і його британського колеги Річарда Роджерса ультрасучасна будівля площею 120 000 м2 є однією з найяскравіших будівель аеропортів у світі. Цей архітектурний витвір було нагороджено головною премією за досягнення в галузі архітектури, своєрідним архітектурним "Оскаром" - Stirling Prize 2006. Найголовніша премія Великобританії за досягнення в галузі архітектури була присуджена в Лондоні за шість будівельних об'єктів.

Головний термінал розділений на три рівні; над усіма трьома рівнями встановлена підтримуюча сталевими опорами міцна конструкція даху, вигнута форма якої нагадує форму губ або крил. Прості матеріали, велика кількість денного світла, яке без перешкод проникає всередину, і чіткість ліній в приміщеннях формують характер цього архітектурного об'єкту - він вражає своїми розмірами і функціональністю. Технічне обладнання реєстраційних стійок, починаючи з інформаційних систем і закінчуючи обладнанням для перевезення пасажирів і багажу, відповідає найсучаснішим стандартам, які існують у світі на сьогоднішній день.

Використана в аеропорту продукція GEZE захоплює гармонійним поєднанням функціональності і ненав'язливого діалогу з архітектурою. Вона відповідає високим стандартам безпеки для аеропортів і одночасно підкреслює футуристичний дизайн і сучасний характер будівлі. Зони входу, обладнані автоматичними приводами розсувних дверей GEZE Econodrive EL-FR, виконані в тій же кольоровій гамі, що й холи, і утворюють з ними одне ціле. Вони теж відповідають найвищим стандартам безпеки і служать, окрім іншого, для захисту від вітру.