Компанія GEZE представила свою інноваційну продукцію на ISH 2017.


ISH 2017 - міжнародна виставка з експлуатації та енергозбереження будівельних об’єктів, кліматичного та сантехнічного обладнання, а також енергетики, що оновлюється. ISH 2017 проходила з 14 по 18 березня 2017 року в Німеччині в м. Франкфурт-на-Майні в головному Виставковому Центрі міста (Павільйон 10.3, Стенд С79).

Використання інноваційних автоматичних дверних та віконних систем від компанії GEZE для автоматизації будівель сприяє формуванню поняття «Розумних Будівель».

Інтеграція, централізований контроль та безпечне керування дверима та вікнами стали можливими завдяки автоматичній системі управління для будівель GEZE Cockpit та новому інтерфейс-модулю IO 420 BACnet. Фото: GEZE GmbH

Опалення, кондиціонування, освітлення та зовнішня підсвітка будівель у своїй сукупності не можуть вважатися достатніми характеристиками для визначення поняття «Розумні будівлі». Підтримуючи дану ідею, компанія GEZE представила на ISH 2017 свою доповнену продуктову лінійку традиційних технологій новими інноваційними рішеннями для вікон та дверей, які легко інтегруються у мережу автоматизованих «Розумних  будівель». На світовому ринку компанія GEZE представляє багатофункціональні системи для вікон та дверей, що характеризуються можливістю вільної інтеграції всіх існуючих продуктів компанії. Завдяки цьому Компанія GEZE пропонує нові унікальні можливості для зручного, безпечного та енергоефективного керування «Розумними будівлями».

Розумна вентиляція: вікна з «інтелектуальними» приводами можуть інтегруватися у загальну KNX-систему будівель завдяки IQ-боксу та KNX-інтерфейс модулю. Фото: GEZE GmbH

На ISH 2017 компанія GEZE презентувала свої інноваційні продукти для управління автоматичними системами GEZE Cockpit  а також інтерфейс-модулі  BACnet та KNX, що відрізняються наявністю відкритих протоколів комунікації для автоматизації та можливістю їх інтеграції в інші продукти та системи мереж будівель.

З новим продуктом GEZE Cockpit з’явилася унікальна можливість централізованого управління та спостереження з конкретних програмних додатків за всіма встановленими продуктами  GEZE: систем безпеки, віконної та дверної лінійки.  В свою чергу, BACnet-контролер для будівель від GEZE дозволяє просту та легку інтеграцію блока управління GEZE Cockpit в систему управління будівлею. Вперше з цією системою стала можлива інтеграція «інтелектуальних» продуктів (в повному розумінні цього значення) в мережу будівель: двері та вікна разом з іншими частинами системи будівлі при цьому контролюються «розумно». А передача даних між блоком управління GEZE Cockpit та інтегрованими системами дверей та вікон відбувається через  інтерфейс-модуль IO 420 BACnet.

В рамках виставки ISH 2017 компанія GEZE також продемонструвала сам процес будівництва віконних мереж, що інтегруються в єдину автоматичну систему будівель за KNX-стандартом. Для забезпечення природнього але контрольованого вентилювання відбувається інтеграція ланцюгових та штокових віконних приводів IQ-серій через інноваційний IQ-бокс KNX інтерфейс-модуль, який, в свою чергу,  є безпосередньою частиною системи управління будівлею. Дана можливість інтеграції продуктів підтверджує можливість централізованого та «інтелектуального» керування будівлею.

Контакти для преси:
Ірина Івановська
тел.: +380 50 441 47 50
i.ivanovska@geze.com
факс: +380 44 501 22 25

ТОВ «ГЕЦЕ Україна»
Офіс 12, к.93Б, вул. Віскозна 17, м. Київ, 02660
www.geze.ua

 

 

Файли:
ISH2017_GEZE_Trade_fair.docx216 K