Брігітте Фьостер-Альбер отримала звання почесного громадянина міста Леонберг


У ювілейний рік 150-ти-річчя GEZE ГмбХ акціонеру і главі компанії Брігітте Фьостер-Альбер було присвоєно звання почесного громадянина міста Леонберг. Вперше в історії міста ця надзвичайна і виняткова нагорода дісталась жінці. Була відзначена її невпинна праця ось уже протягом 45 років в якості підприємця і голови компанії GEZE ГмбХ, яка під її чітким керівництвом виросла до лідера на світовому ринку з числом співробітників біля 2 600 осіб.

«Присудження фрау Фьостер-Альбер звання почесного громадянина міста Леонберг, знов спирається на рішення муніципальної ради відзначити діячів, які відіграли визначну роль в економічному розвитку міста. Вона заслужила це звання завдяки своїй успішній і відмінній роботі на федеральній землі Баден-Вюртемберг, а також завдяки своїй діяльності як сумлінний роботодавець, платник податків, благодійний діяч та спонсор», - так мер Бернхард Шулер підвів підсумки і обґрунтував надання цієї особливої і виняткової нагороди.

Брігітте Фьостер-Альбер розпочала свою діяльність у Леонберзі в 1968 році. У 24 роки вона змінила свого діда Райнхольда Фьостера на посту голови правління фірми і тим самим - що в 60-ті роки було для жінки надзвичайною рідкістю - взяла на себе велику відповідальність. Компанія GEZE з усім виробництвом влаштувалася в місті Леонберзі за десять років до цього. У 1963 році в повній мірі сформувався вигляд і GEZE, і самого міста: на святкуванні 100-річного ювілею фірми був закладений фундамент адміністративного будинку та головного офісу фірми. Від того часу місто Леонберг стало великим районним центром. А в компанії GEZE були закладені основи для створення сучасного промислового підприємства, яке відтоді значно впливає на розвиток міста та як і раніше є найбільшим роботодавцем у Європі.

Брігітте Фьостер-Альбер з успіхом керувала одним з найбільших підприємств в умовах несталої економічної ситуації, адаптувала його згідно зі змінами на ринку та привела компанію до стійкого зростання. При цьому в бізнес-процесах, які стають все більш непередбачуваними, вона демонструє цінності, типові для сімейних підприємств і підприємств, якими керують власники: довгострокові і орієнтовані на майбутнє рішення, відповідальність підприємця за персонал, створення і збереження робочих місць і вірність обраному місцю розташування. Активно і системно просуваються інновації у власному технологічному центрі підприємства та інвестуються значні суми коштів в просування високотехнологічних продуктів. Фрау Фьостер-Альбер, у своїй вдячній промові, підкреслила вірність підприємства своєму місцю розташування в Леонберзі. Стратегією підприємства є інтернаціоналізація, та 31 дочірнє підприємство, 27 з яких перебувають за кордоном, а також виробництва в Китаї та Східній Європі зміцнюють та покращують тутешні офіси.

 Традиційні цінності та майбутнє також пов'язані для Брігітте Фьостер-Альбер з масштабною участю у громадському та соціальному житті. Ця позиція її діда, якій вона, зрозуміло, дотримується і за яку в 2009 році їй було вручено хрест «За заслуги перед ФРН». Довгий перелік справ, ініційованих нею в Леонберзі, охоплює допомогу школам, медичним закладам і установам культури, наприклад, Леонбергскому Міському музею і Об'єднанню художніх галерей, де й відбулося сьогоднішнє нагородження. В якості подарунка місту з нагоди 150-ти-річного ювілею своєї компанії, Брігітте Фьостер-Альбер спонсорувала проект «Мистецтво у колі» на околиці Кернштадта - центрального району Леонберга. Велику символічну силу донині має та глибока і віддана прихильність, яку виказав місту ще Райнхольд Фьостер, подарувавши місту в 1963 році з нагоди 100-річного ювілею компанії ланцюг обер-бургомістра. У 1964 році Райнхольд Фьостер також був проголошений почесним громадянином Леонберга.