GEZE - GEZE employees participate in Ditzinger Race
Співробітники GEZE зібрали більше 9000 для хворих на муковісцидоз
Урочисте вручення зібраних коштів

Пробіг заради життя в Дітцінгені

Сонячного весняного дня 27 квітня 2008 року тридцять бігунів "заради життя" компанії GEZE розпочали пробіг із шляхетною метою: зареєстроване товариство по боротьбі з муковісцидозом землі Баден-Вюртемберг організувало 10-й "Пробіг заради життя" в Дітцінгені на підтримку хворих муковісцидозом. Мета пробігу полягала в тому, щоб зібрати пожертви для товариства по боротьбі з муковісцидозом для підтримки проектів з покращення лікування та дослідження муковісцидозу, сприяння та підвищення кваліфікації лікарів та спеціалістів з лікувальної гімнастики та методів реабілітації хворих.

Різні працівники GEZE пробігли в загальному 450,5 кілометрів. За кожен кілометр пробігу було отримано по 20 євро, і в кінці загальна сума пожертв становила більше 9000 євро. На старті були присутніми представники майже усіх відділів, починаючи з керівництва та закінчуючи учнями й колишніми працівниками. Працівники GEZE прибули навіть з Гессена, землі Саар та регіону Райн-Некар. Строкатим був не лише склад працівників GEZE, але й самі бігуни: "Пробіг заради життя" - це відкритий спортивний захід з бігу та ходьби, участь в якому можуть взяти не лише професійні спортсмени, але й любителі. Пробіг триває з 8.30 до 16.00, з самостійним вибором відстані і темпу. Міхаель Расімус, організатор пробігу з GEZE, пробіг 50 кілометрів в три етапи, а учень Бйорн Шраді впевнено пробіг 24 кілометри. У спортивній ходьбі "заради життя" Мартіна Мартенс продемонструвала велику витримку та здолала 17, 5 кілометрів. Розвага в поєднанні з благородною метою об'єднала також інших працівників GEZE на коротших дистанціях. Петер Фогель стартував з підкріпленням: його 7-річний син Лукас здолав 10 кілометрів.

Невимушена атмосфера відкритого пробігу, метою якого була не швидкість, а кількість подоланих кілометрів, без сумніву, в наступному році викличе бажання в інших працівників GEZE також прийняти участь в "Пробігу заради життя", познайомившись при цьому зі своїми колегами з інших відділів.

Муковісцидоз (CF) - найбільш поширене в Центральній Європі спадкове невиліковне захворювання обміну речовин. Хворим на муковісцидоз щоденно необхідні інтенсивна фізіотерапія, дихальна гімнастика та інгаляція, а також вони повинні постійно приймати ліки проти інфекцій. За умов інтенсивного догляду хворий на муковісцидоз може прожити більше 30 років.