GEZE на виставці FENSTERBAU FRONTALE 2018

Опалення, освітлення, вентиляція та системи регулювання клімату: всі вони чудові, та, звичайно, корисні. Але розумні будівлі також є «розумними» лише тоді, коли двері і вікна автоматизовано та вбудовано у систему будівлі. З 21 по 24 березня 2018 р., на виставці Fensterbau Frontale, Виставковий центр Нюрнберга (NürnbergMesse), зал 2, стенд 2–424, компанія GEZE представить нові та інноваційні рішення з галузей техніки для дверей, вікон та безпеки, а також автоматизації будівлі.

Професійні рішення: розумні рішення для дверей і вікон

Логотип Fensterbau 2018

Fensterbau Frontale 2018

Одним з основних моментів, представлених на галузевій виставці, буде GEZE Cockpit — нова система автоматизації будівлі BACnet. Вона зараз робить будівлі розумними, дозволяючи вбудовувати автоматичні двері та вікна у цілісну систему управління будівлею. Завдяки побудові міжгалузевої мережі у розумних будівлях, система GEZE Cockpit пропонує нові можливості для зручного, безпечного та енергозберігаючого управління будівлею. Її унікальними перевагами є централізована візуалізація, управління і спостереження за автоматизованими продуктами GEZE щодо техніки для дверей, вікон та безпеки. GEZE Cockpit може використовуватися як незалежна система або вбудовуватися в автоматизовану систему управління будівлями вищого рівня, щоб підвищити комфорт, безпеку та енергоефективність наших робочих та домашніх оточень.

Більше ілюстративної інформації можна знайти тут

GEZE представляє F/R-IS/TS — варіант системи приводу розпашних дверей Powerturn — унікальне та комплексне багатофункціональне рішення з автоматизованим і ручним відкриттям стулок. Він об’єднується у мережу GEZE Cockpit і завдяки цьому придатний для централізованого контролю. Дверна система, виготовлена з використанням «потужного» привода Powerturn, який, у свою чергу, відзначено багатьма нагородами, та підтвердженої технології зачинювача дверей від GEZE, поєднує віддалене управління та спостереження з доступною та безпечною зручністю дверей, а також наданням доступу до маршрутів евакуації, протипожежним захистом та вищим рівнем захисту від злому. Кришка привода, який рівною мірою розподіляється на обидві стулки дверей, надає ідеального зовнішнього виду.

Компанія GEZE також має нові продукти щодо технологій зачинювачів дверей. Нова версія з потужною силою закриття забезпечує безпечне закриття дверей навіть за обмеженого простору або несприятливого оточення, наприклад, в ділянках шлюзів багатоповерхових автомобільних парковок. Грюкання дверей усувається — навіть без додаткових демпферів. Системи фіксації від GEZE можуть доповнюватися новою бездротовою складовою. Нове рішення ідеальне для переоснащення пожежних датчиків на стелях.

Фасади можуть більше!

Автоматизовані, об’єднані у мережу вікна створюють фасади, які пристосовуються до клімату. Для забезпечення контрольованої природної вентиляції, компанія GEZE представить фасадні вікна з приводами серії IQ windowdrive. Нове покоління ланцюгових приводів Slimchain 230V є особливо стильним. Встановлення та введення в експлуатацію зараз ще швидші та легші. Завдяки відзначеному нагородою інтерфейсному модулю IQ box KNX, вікна можуть під’єднуватися як прямі складові шини до систем будівлі KNX. Також за ними може вестися спостереження та щодо них може здійснюватися «розумне» управління.

Рішення для житла: новий демпфер дверей GEZE ActiveStop

GEZE представить нову версію, яку адаптовану до коробки демпфера дверей GEZE ActiveStop. Система забезпечує контрольоване амортизоване відкриття та закриття міжкімнатних дверей. Ця версія, яку пристосовано до коробки, може легко закріплюватися у певному положенні, а потім зніматися. Під час монтажу у реальному часі на стенді GEZE на галузевій виставці відвідувачі могли самі побачити, наскільки легкою в управлінні є допрацьована версія. Вона вже завоювала дві нагороди як версія, яку вбудовано у двері.

Рішення з обслуговування: із сервісними інструментами GEZE працювати легше

GEZE представить нові інструменти, які спрощують роботу компаній зі встановлення, а також проектувальників. Одним із них є WinCalc. Конфігуратор для віконної техніки полегшує вибір оптимального віконного приводу. Новий та прогресивніший WinCalc 2.0 є навіть інтуїтивним у користуванні. Тепер він також пропонує передові можливості обчислення та скорочений метод підрахунку.