Витвір мистецтва з льоду: розсувні двері GEZE для Jukkasjärvi Ice Hotel
Новий ICEHOTEL 365 в Юккас’ярві на півночі Швеції є першим крижаним готелем, який упродовж всього року приймає гостей у своїх розкішних і художніх номерах-люксах, побудованих повністю з льоду та снігу. GEZE зробила свій внесок у вражаючий дизайн ICEHOTEL 365 унікальною системою розсувних дверей.
ICEHOTEL 365 у фактах та цифрах
Коли в Юккас’ярві було побудовано перший готель повністю з льоду в 1989 році, це привернуло увагу всього світу до невеликого району приблизно на 200 км північніше від Північного полярного кола. Сьогодні крижаний готель є одним з найбільш відомих готелів у світі.
- Конструкція крижаного готелю складається з 35 000 м² суміші снігу й льоду — цього вистачить на 700 мільйонів сніжок
- 1000 вирізаних вручну кристалів льоду прикрашають люстри фойє готелю
- ICEHOTEL має 300 ліжок, 150 з яких є звичайними ліжками, а 150 — «холодними», зробленими з льоду
- середня температура в номерах готелю становить –5 °C упродовж всього року
- 546 художників зі всього світу працювали над дизайном крижаного готелю з 1989 року
Крижаний готель вирізняється сталістю та креативністю
Концепція ICEHOTEL полягала у створенні художнього, збагачуючого життя місця з начебто непривабливого матеріалу — льоду. Захищена товстими стінами природного каменю і додатковим шаром снігу взимку кімнатна температура в готелі увесь рік залишається в постійних межах –5 °C. Сталість є головним чинником концепції ICEHOTEL — в остаточному підсумку готель створюється повністю з природних матеріалів; він не потребує опалювання і управляється своєю власною сонячною енергетичною системою у літній період.
Система розсувних дверей для максимальних вимог щодо дизайну
Тихий лінійний привод ECdrive для розсувних дверей пропонує зручність для незліченної кількості циклів руху. © Thomas Ekström / GEZE GmbH
З самого початку ICEHOTEL був не тільки готелем: він також є місцем художньої виставки, яка надає простір для міжнародних художників. ICEHOTEL 365 було також створено з передумовою того, що лід і креативність буде об’єднано в мистецтві. Вражаючий напівкруглий скляний фасад від шведського постачальника скляних фасадів Norr AB відмінно інтегрується у незвичайну архітектуру готелю і дійсно привертає до себе увагу. GEZE надала автоматичні розсувні двері з приводом ECdrive для унікального скляного фасаду. Привод лінійних розсувних дверей ECdrive не лише надзвичайно тихий, а й винятково надійний — навіть коли кількість відвідувачів максимальна і за постійно низьких температур близько до Північного полярного кола. Це означає, що гості, відвідувачі та персонал у крижаному готелі весь рік користуються перевагами максимального комфорту переміщення в гармонійному й сучасному дизайні.
Система розсувних дверей GEZE ECdrive у ICEHOTEL 365
- Надзвичайно тихі лінійні приводи розсувних дверей
- Надійна технологія та висока ефективність
- Функціональність з незліченною кількістю циклів руху
- Інтелектуальні цифрові елементи керування
- Індивідуальне налаштування параметрів руху
- Поведінка дверей автоматично адаптується до рівнів використання
- Версії FR з функцією аварійного виходу
- Сучасний елегантний дизайн