Електрична вентиляція, а також пристрої для відведення диму та тепла (RWA) компанії GEZE

GEZE пропонує рішення для найрізноманітніших випадків використання, пов'язаних з автоматичним відкриванням та закриванням вікон. Широкий асортимент пропонованих виробів сягає від широкого вибору приводних систем для щоденної припливно-витяжної вентиляції і до комплексних рішень подачі та видалення повітря для надійного та швидкого природного відведення диму (NRA).

Портфоліо продукції GEZE для електричної вентиляції та відведення диму і тепла (RWA) містить електричні ланцюгові приводи, легкі для монтажу та в обслуговуванні, для безпосереднього відкривання вікон, та потужні електричні шпиндельні приводи, які можна використовувати для безпосереднього відкривання або в системі з відкриванням та закриванням, монтаж прилягаючи до профілю. В комбінації з електричними лінійними приводами можна забезпечити електричне управління також для плоских ножичних підіймачів світлових ліхтарів та люків компанії GEZE.

Управління відведенням диму та тепла (RWA) здійснюється через центральний розподільний пристрій аварійного електроживлення для відведення диму та тепла компанії GEZE. Крім того, вона пропонує системи з рішеннями для припливної вентиляції.