Будинок GEZE

Познайомтеся з нашою продукцією в нашому анімаційному будинку GEZE!
Познайомтеся з нашою продукцією в нашому анімаційному будинку GEZE!

Рішення для будь-яких Ваших бажань

Віконна техніка GEZE: Вентиляційна техніка, а також установки димо- та тепловідведення (RWA)

Для відчинення та зачинення вікон компанія GEZE підготувала пропозиції, які здатні задовольнити будь-які Ваші вимоги. Асортимент надзвичайно багатий і включає в себе як фрамужні системи відчинення та варіанти фурнітури для вікон великих розмірів , так і привідні системи для щоденної притоково-витяжної вентиляції, комплексні системи подачі та відведення повітря для безпечного і швидкого природного відведення диму (NRA) у випадку пожежі.

Вентиляційні системи зроблять Ваше повсякденне життя комфортнішим. Їх можна використовувати на прямокутних, вертикально встановлених, нижньо- та верхньопідвісних стулках, які відчиняються всередину, а також на вертикально встановлених вікнах, які відчиняються назовні. Існують також варіанти для вікон спеціальної форми, наприклад, для скошених, трикутних, круглих вікон або вікон з плоским склепінням.

Найважливіше завдання протипожежного захисту полягає в тому, щоби захистити від диму аварійні та запасні виходи і таким чином дати людям можливість самостійно перейти в безпечне місце. Димо- і тепловідводи (RWA) ефективно виводять дим з приміщення після автоматичної або ручної активації.