Будинок GEZE

Познайомтеся з нашою продукцією в нашому анімаційному будинку GEZE!
Познайомтеся з нашою продукцією в нашому анімаційному будинку GEZE!

Прозорість та елегантність

Скляні системи для відкритого і прозорого простору

Скло прийшло на зміну таким матеріалам як бетон, дерево або пластик при оформленні фасадів, роздільних перегородок та дверей в багатьох сучасних спорудах, наприклад, в громадських установах або торгових центрах. Все більшого значення скло набуває і при оформленні маєтків. Рішення зі скла гарно інтегруються в архітектуру будинків або ж навпаки – яскраво вирізняються на її фоні. Область застосування майже безмежна. Компанія GEZE пропонує найрізноманітніші технології для рішення різноманітних задач в області функціональності, високих навантажень та естетичного вигляду, а також велику кількість дизайнерських ідей, і при цьому не залишає поза увагою такі критерії як захист, тепло та гнучкість при плануванні.

Інтегровані цільноскляні системи IGG – обладнання за склом
Якщо фурнітура та профілі не повинні порушувати зовнішній вигляд скляних елементів, то ідеальним рішенням стане система IGG. Невидима інтеграція дверної фурнітури та профілів між двома розташованими одна навпроти одної скляними шибами забезпечує повну прозорість.

Цільноскляні системи GGS – елегантна фурнітура з високоякісної сталі
Елегантна та високоякісна фурнітура GGS приваблює своїм дизайном, який ніколи не старіє, та відкриває безліч можливостей застосування – особливо для розкривних дверей. Фурнітура GGS з високоякісної сталі виконана з двоточковим тримачем, завдяки чому вага дверної стулки може досягати 120 кг.