Аварійна штанга

Аварійна штанга GEZEГоризонтальний аварійний замок відповідає вимогам європейського стандарту EN 1125 для простого відчинення аварійних виходів


Характеристики продукту

  • Аварійна штанга GEZE перевірена згідно DIN EN 1125
  •  
  • Будь ласка, зверніть увагу:


Аварійні замки та механізми зачинення для аварійних виходів завжди складаються з замка та фурнітури; вони повинні перевірятися та проходити сертифікацію разом.


У випадку окремої поставки замка та фурнітури (яка не входить в об’єм поставки GEZE) варто враховувати, що для аварійних виходів дозволено використовувати тільки перевірені, сертифіковані продукти, які мають маркування.

 


Безпека без компромісів

замки GEZE SecuLogic IQ Locks для двостулкових дверей

У випадку виникнення аварійної ситуації необхідно як найшвидше залишити приміщення, особливо якщо людям загрожує небезпека. З іншого боку, важливі для безпеки зони повинні бути захищені від несанкціонованого доступу. Аварійні замки, які самі зачиняються, забезпечують безкомпромісну безпеку для людей та матеріальних цінностей.

Завдяки замкам лінії GEZE SecuLogic IQ Lock фірма GEZE пропонує оптимальні рішення для задоволення індивідуальних вимог щодо безпеки і не лише для аварійних та евакуаційних виходів, тому що "більш розумний" замок здатен "думати"!