Нове покоління – нові масштаби

Контроль доступу GEZE SecuLogic

Нова система контролю доступу GEZE SecuLogic – це компактна система управління дверима, яка працює на базі Інтернету, і в основі якої лежить принцип "все в одному". Для прикладу, вона оснащена біометричним зчитувачем відбитків пальців або дверним інтерфейсом з вбудованою системою розпізнавання прав доступу і відповідає всім вимогам, які ставляться до найсучасніших систем контролю ідентифікації. Мінімальні розміри системи управління контролем доступу та оптимальна інтеграція пристрою зчитування персональних даних в архітектуру споруди забезпечують різноманітність дизайнерських рішень для оформлення дверей. Система контролю доступу GEZE SecuLogic, яка постачається з функцією біометричної ідентифікації або зчитування інформації з карт, може використовуватися як для одних дверей, так і для дверних систем, об’єднаних в мережу.

Безпека на підприємстві ...

Сучасні системи контролю доступу відрізняються великою потужністю та легкістю адаптації. Вони управляють переміщеннями відвідувачів та співробітників згідно з правами доступу для визначених приміщень та у визначених часових проміжках. Ці системи можна налаштувати швидко та індивідуально для кожних дверей.

... і вдома

Захист приватної сфери: завдяки простоті в управлінні, систему контролю доступу можна без проблем використовувати також у своїх власних чотирьох стінах. Завдяки системі управління доступом на вхідних дверях, звуковій сигналізації, контролю несанкціонованого проникнення в дім або пристрою для відчинення дверей приватна власність стає більш захищеною.