Electric Strikes

Електричний пристрій для відчинення дверей від IST

Особливості продукту:

  • засувка радіальної форми з діапазоном переміщення 3 мм (крок 0,75 мм)
  • варіюючий діапазон напруги що підходить для тривалої експлуатації завдяки надійній техніці подвійної котушки
  • універсальне використання DIN зліва/справа
  • двополюсний ЕМС діод, вбудований в усі версії продукту
  • різноманітні варіанти пристрою відкривання дверей для різних потреб в захисті

 
Знайти, замість того, щоб шукати: лише декілька кліків відділяє вас від вашого пристрою для відкривання дверей IST Systems >> знайти продукт
 
Загальне використання

Модельний ряд A4000:

векторний пристрій для відкривання дверей GEZE A4000 загального використання приваблює своїм невеликим розміром і майже беззвучним відкриванням під постійною напругою, а також під високим початковим навантаженням без використання додаткової електроніки. Завдяки невеликим габаритним розмірам (15,8 x 68,7 x 25 мм (Ш x В x Г) пристрої модельного ряду А4000 на ринку вважаються одними із найменших для відкривання дверей. Завдяки силі утримування  5000 Н та глибині заходу засувки 4,5 мм, модельний ряд A4000 ідеально підходить для виробників дверей, інженерів по установці, та звичайних користувачів, як для первинного встановлення в нових будівлях, так і для переобладнання.  

Модельний ряд A5000:
компактний пристрій для відкривання дверей GEZE A5000/A5300 для загального використання може використовуватися для всіх дверей, що мають зачинятися не викликаючи при цьому незручностей. Завдяки невеликим габаритним розмірам (15,8 x 59,5 x 25,5 мм (Ш x В x Г) пристрої модельного ряду А 5000 вважаються одними із найменших для відкривання дверей на ринку. Мають силу утримання 5000 Н та глибину заходу засувки 6 мм. Завдяки великій кількості стандартно інтегрованих функцій та можливості використання в димозахисних дверях гарантовано досягається максимально високий рівень надійності в плануванні.

Застосування для протипожежних дверей

Модельний ряд FT500:

пристрій для відкривання протипожежних дверей GEZE FT500 застосовується для протипожежних дверей з підвищеними вимогами безпеки. Завдяки габаритним розмірам 15,8 x 59,5 x 25,5 мм (Ш x В x Г) є одними із найменших пристроїв для відкривання із можливістю використання в димозахисних дверях. Має силу утримання 8000 Н, глибину заходу засувки 6,5 мм та зручну стандартну комплектацію.