Будинок GEZE

Познайомтеся з нашою продукцією в нашому анімаційному будинку GEZE!
Познайомтеся з нашою продукцією в нашому анімаційному будинку GEZE!

Безпека на першому місці

Системи безпеки для громадських споруд

В лікарнях, школах або на дискотеках, тобто всюди, де відбувається скупчення великої кількості людей, неможливо обійтися без систем, які забезпечують безпеку споруд, захист людей та протипожежний захист.

Найрізноманітніші компоненти систем GEZE, такі як автоматичні приводи для дверей, дверні зачинювачі, замки з приводом, пристрої для відчинення запасних дверей, установки пожежної та аварійної сигналізації або системи контролю, разом із блоком управління дверима TZ 320 в якості "мозку" формують систему евакуаційних виходів GEZE SecuLogic. Вона відповідає всім вимогам, які ставлять до надсучасних, надійних та орієнтованих на дизайн системних рішень. Система евакуаційних виходів GEZE SecuLogic відповідає вимогам Директиви для електричних систем зачинення дверей в аварійних виходах (EltVTR) та вимогам стандарту DIN EN 13637.

В якості системи "все в одному" з усіма дверними компонентами система контролю доступу GEZE SecuLogic відповідає всім вимогам до сучасних систем контролю доступу. GEZE пропонує систему з режимом біометричної ідентифікації або ж ідентифікації на основі зчитування інформації з карт.

Блокування в цілях безпеки, надійний захист від злому, швидке відчинення в аварійній ситуації та контрольований доступ – саме такі переваги пропонують самозамикальні аварійні замки GEZE. Індивідуальні концепції безпеки завжди отримують оптимальне вирішення.