GEZE - TS 500 E
TS 500 E
GEZE - Slimdrive SL
Slimdrive SL
GEZE - Slimdrive SL
Slimdrive SL

Жити, працювати та купувати в футуристичній атмосфері

Архітектурне бюро: Jerde Partnership, Лос-Анджелес

Kanyon Shopping Center - це комплекс будівель в Північному Стамбулі, який доволі незвично поєднує в собі можливості проживання, праці та здійснення покупок.

На площі 37 500 м² розташовані всі види магазинів, які дозволяють відвідувачам сповна насолодитися шопінгом. 179 квартир пропонують своїм мешканцям те, що вони, як правило, могли б отримати в передмісті: природу, відпочинок і розслаблення. 26-поверхова офісна будівля поруч з торговим центром формує футуристичний комплекс. Робота в ній дає змогу насолодитися оригінальною атмосферою життя в торговому центрі.

Розроблений архітектурним бюро "Jerde Partnership" з Лос-Анджелеса, футуристичний торговий центр приваблює особливими кривими лініями, які в'ються навколо центральної площі. Особливістю шопінг-центру Kanyon є те, що він був запланований не як офісна будівля або звичайний торговий центр, а власне як місце для відпочинку.

До такого особливого місця якнайкраще пасують продукти компанії GEZE. Привід розсувних дверей Slimdrive SL з висотою всього 7 см непомітно вписується в сучасні фасади. Так само, як і дверний зачинювач, вмонтований в підлогу TS 550 E, який встановлений в зонах входу в декількох магазинах - тому вони можуть залишатися постійно відчиненими завдяки функції електромеханічної фіксації.