GEZE - 105 E RWA

GEZE - TSA 160
RWA 105 E
GEZE - TSA 160
TSA 160
GEZE - RWA 105 E
RWA 105 E

Барвиста, неначе світ

Архітектурне бюро: J.S.K. Perkins & Will, Дюссельдорф

LTU arena – так називається багатофункціональна арена, побудована на півночі Дюссельдорфа на місці старого стадіону "Rheinstadion". Це – рідне поле для футбольних команд "Fortuna", Дюссельдорф і "Rhein Fire". "LTU arena" відзначена знаком якості "Sprinkler Protected" - нагородою за зразковий протипожежний захист.

Місця на стадіоні оформлені дуже цікаво. Спершу може видатися, що крісла різних кольорів розставлені безладно. Насправді ж розподіл колірних секторів відповідає точному плану архітектора: завдяки цьому навіть при напівпорожньому стадіоні під час трансляції матчів по телебаченні створюється враження заповненого стадіону. Різнобарвні крісла відповідали також девізу та логотипу Олімпійських ігор "Барвисто, неначе світ", при цьому жовтий, червоний, синій і чорний кольори разом із зеленим кольором газону повторюють кольори Олімпійських кілець.

Компанія GEZE внесла свою частку в обладнання стадіону і запропонувала деякі продукти для забезпечення безпеки і комфорту. Установка RWA 105E запобігає поширенню диму в разі аварійної ситуації завдяки інтелектуальній системі витяжної вентиляції. Автоматичний привід розкривних дверей TSA 160 в особливому виконанні встановлений на дверях в туалет і призначений для людей з обмеженими фізичними можливостями. Завдяки цьому двері зручно відчиняються при натисненні на кнопку, розташовану на оптимальній висоті. Різні дверні зачинювачі системи TS 5000, наприклад, TS 5000 L або TS 3000 V, зачиняють двері надійно і безпечно.