GEZE TS 550 IS
GEZE TS 550 IS
GEZE TS 500 IS

Естетика скла у претензійних об’єктах

Архітектурне бюро: 3deluxe, Вісбаден

Інтегровані суцільноскляні системи (IGG) належать до найбільш інноваційних рішень на ринку скла. Там, де системи фурнітури і профілі раніше порушували зовнішній вигляд скляних елементів, система GEZE IGG дає необмежені можливості при проектуванні.

У системах GEZE IGG профілі та фурнітура інтегровані між двома скляними шибками і невидимі - відсутні будь-які елементи на поверхні скла. Високоякісна поверхня дає відчуття абсолютної прозорості та візуальної легкості. "Мозок" віконної системи знаходиться між склом, а нанесення друкованого малюнка по краях скла дозволяє візуально приховати за ним всю техніку. Фасад реалізований у вигляді безперервної дизайнерської лінії. Зовсім не важливо, які деталі є частиною проекту – чи то модульні системи розсувних стін, механічні або автоматичні розсувні і розкривні двері, двері на петлях або маятникові двері - це не порушує концепцію стилю. Систему GEZE IGG можна використовувати в цільноскляних фасадах всередині і зовні, в рухомих і нерухомих системах перегородок, наприклад, в залах для засідань, для розділення простору в залах очікування аеропортів або в якості перегородок в конгрес-залах і управлінських будівлях, торгових центрах, банках, касових залах або сучасних офісних приміщеннях. Можливості для оформлення неймовірно великі. Системи GEZE IGG відповідають при цьому різним вимогам: за допомогою друкованих мотивів або використання спеціальних видів скла можна реалізувати індивідуальні дизайнерські побажання. Системи GEZE IGG відповідають також стандартам функціональності, таким як підвищений тепло- та шумозахист або вимоги безпеки. Всі переваги відомих фурнітурних систем GEZE зберігаються в рішеннях IGG без будь-яких обмежень. Крім того, систему відрізняють такі характеристики як численні можливості налаштування, мінімальні витрати на технічне обслуговування і високий рівень комфорту.

Інтегрована суцільноскляна система (IGG) з дверним зачинювачем, вмонтованим в підлогу TS 550 IS GEZE для двостулкових дверей, встановлена в Leonardo Glass Cube, відкритому в 2007 році в Бад Дрібурзі конгрес-центрі для проведення різних заходів постачальника дизайнерської скляної продукції, підкреслює поєднання м'яких плавних структур і чіткого прямолінійного корпусу. Одночасно вона сприяє тому, що ця марка скла перетвориться коли-небудь в компанію зі світовим іменем.