GEZE - SCR-FR
Slimdrive SCR
GEZE - TS 5000 R
TS 5000 R

Привабливий дизайн зони входу в готель

Архітектурне бюро: KBK Architekten, Штутгарт

Центр "Carl Benz Center" в штутгартському Неккар-парку, розташований між ареною "Porsche" та стадіоном "Gottlieb-Daimler", включає в себе арену "Carl Benz" та 4-зірковий готель "Hilton Garden Inn" і служить Об'єднанню для рухливих ігор в якості центру фанатів і обслуговування. Арена "Carl Benz" площею 1 500 м² може вміщати до 2 000 чоловік і використовується для проведення різних масових, спортивних, культурних і ділових заходів.

Завдяки округлій формі фасаду будівля здається мініатюрною і граціозною. На поверхні фасаду, який вже став символом міста, чергуються скляні елементи з червоними вставками і сріблястими металевими панелями. Ідея архітекторів полягала в незвичайній грі фарб: залежно від того, з якого боку подивитися на будівлю, воно здається то сріблястою, то червоною.

Компанія GEZE обладнала будинок як автоматичними дверними системами, так і дверною технікою в різних приміщеннях. Захищена від проникнення диму установка розсувних дверей з приводом Slimdrive SL-RD встановлена в області кухні та у разі аварійної ситуації гарантує безпеку. Різні системи дверних зачинювачів, наприклад, TS 5000 R з вбудованим сенсором диму і варіант TS 5000 L-ISM (стандартний монтаж на дверному полотні на стороні, протилежній до петель) зустрічаються також у фасаді. Круглі розсувні двері Slimdrive SCR-FR можна використовувати в якості аварійних і евакуаційних виходів. Вони слугують прикрасою входу в першокласний готель.