• GEZE - TS 500, Dream Town

Торгівельно-розважальний центр DreamTown

DreamTown – один з найбільших торгівельно-розважальних центрів столиці площею 81 000 м2, що користується незмінною популярністю серед відвідувачів. Складаючись із двох ліній (мається на увазі DreamTown1 та DreamTown2), цей ТРЦ поєднує у собі унікальні можливості для любителів шопінгу та розваг. Тут кожен знайде, як провести час – або пройтися по фешенебельних магазинах, або ж відвідати кафе, піцерії, кінотеатр чи велетенський аквапарк.

ТРЦ «DreamTown» унікальний не тільки свoїм розташуванням (між 3 станціями метро з великим пасажиропoтoкoм), але і дизайном інтер'єру - кожен вхід-атріум оформлений у стилістиці найпопулярніших туристичних місць - країн і міст: Париж-Греція-Китай-Бразилія-Голлівуд - всього за кілька годин кожен відвідувач може здійснити кругосвітню подoрож і привезти з ньoго приємні враження, фотографії і, звичайно ж, пoдарунки для всієї сім'ї.

Зрозуміло, що для зручності відвідувачів недостатньо лише комфортного розташування та внутрішнього облаштування DreamTown. Насправді, не менше значення у загальному враженні від будівлі має використання найсучасніших та найбезпечніших деталей фіксації й кріплення.

Для більшої надійності й довговічності користування дверима у DreamTown використали дверний зачинювач, вмонтований в підлогу TS 500 – надійний, багатофункціональний, довговічний та зносостійкий, який спроможний функціонувати протягом тривалого часу без поломок. Зачинювач TS 500  при напливі великої кількості людей, з легкістю витримує шалений натиск. Використовуючи зачинювач, можна досягти плавного регулювання швидкості зачинення дверей. TS 500 дверний зачинювач дозволяє змінювати всі налаштування зверху, а також може використовуватися й для маятникових дверей.