Read reference report

BMW Showroom & Business Center Leonardo Kyiv

People in Ukraine turn slowly, but with increasing enthusiasm, to barrier-free building. Sliding doors have already occupied their place in the Ukrainian market and are popular among customers.

Читати далі...

Аеропорт "Бориспіль"

Міжнаpодний аеропоpт «Бopиcпiль» є найбільшим i найпотужнішим в Українi. Він забезпечує близько 65% авіацiйних пасажиpських пеpевезень України.

Читати далі...

Подоружуємо разом із GEZE!

Центральний залізничний вокзал у місті Києві – це місце, з якого майже для всіх гостей міста починається живописний Київ. Тут постійно людно: хтось приходить сюди на роботу, хтось в метушні поспішає на свій потяг

Читати далі...

Автомобільні заправки Socar

З 2008 року заправки мережі Socar невпинно розширюють по Україні свою діяльність. З 2010 року, лише через два роки після початку діяльності, компанія щомісячно забезпечує вітчизняних автомобілістів 200 тис. тон палива.

Читати далі...

Супермаркети «NOVUS» разом із GEZE

GEZE обладнала вхідні двері приводами серії ECdrive. GEZE ECdrive - сучасний високотехнологічний привід, що відповідає запитам найвимогливіших споживачів.

Читати далі...

Національний спортивний комплекс «Олімпійський»

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» у Києві – це головна спортивна арена України і один з найбільших стадіонів Європи. Розташований комплекс в центрі міста на схилах Черепанової гори.

Читати далі...

Торгівельно-розважальний центр DreamTown

DreamTown – один з найбільших торгівельно-розважальних центрів столиці площею 81 000 м2, що користується незмінною популярністю серед відвідувачів. Складаючись із двох ліній (мається на увазі DreamTown1 та DreamTown2), цей ТРЦ поєднує у собі унікальні можливості для любителів шопінгу та розваг...