GEZE - RWA 100 E
RWA 100 E
GEZE - TS 5000 IS
TS 5000 IS

Реконструкція пам'ятника архітектури, який знаходиться під захистом

Архітектурне бюро: Koch + Partner, Мюнхен

Оголошений в Європі тендер на реконструкцію імпозантного будинку гімназії ім. Гутенберга, побудованої в Ерфурті в стилі "модерн" в лютому 2003 року виграло мюнхенське архітектурне бюро "Koch + Partner". У листопаді 2003 року стартував проект з реконструкції вартістю 9,9 мільйонів євро. В рамках проекту можливість висловити свої побажання щодо переоформлення та розширення будівлі отримали також і учні гімназії.

При цьому архітектори не залишалися осторонь, а консультували їх з питань ландшафтного дизайну, оформлення інтер'єрів і зовнішньої архітектури. Урочисте відкриття відбулося в серпні 2005 року. Тепер вгору до головного входу старої споруди ведуть гарні широкі сходи. В своїй історичній центральній частині старий будинок з'єднано з новим корпусом хрестоподібним способом. З'єднання старої будівлі з новою дозволило створити просторий і функціональний коридор, котрий сполучає новий актовий зал і спортивний зал зі старою будівлею. Місцем для спілкування став новий сучасний навчальний центр.

В ході цього масштабного проекту по реконструкції ще раз було доведено той факт, що продукція GEZE чудово підходить не тільки для новобудов. Як в старій, так і в новій будівлі було використано більше 100 дверних зачинювачів, а також вироби з асортименту RWA (RWA 100E і RWA 105E), вентиляційну техніку та системи евакуаційних виходів.