GEZE - GEZE TSA 325
TSA 325
GEZE - Slimdrive SD-Servo drive
Slimdrive SD-Servo
GEZE - GEZE IGG
GEZE IGG
GEZE - TSA 160 Invers
TSA 160 Invers

Цільноскляні системи від GEZE дають свободу погляду

Архітектурне бюро: Van Berkel en Bos Architecten, Амстердам

Ставши частиною нового світу "Mercedes-Benz", музей "Mercedes-Benz" запрошує вас зробити незвичайний екскурс в історію компанії та автомобілебудування.

Базова структура простої з архітектурної точки зору будівлі музею схожа на трилисник. У центрі приміщення напівкруглої форми знаходиться трикутний атріум, навколо якого розташовані виставкові зали. Утворюючи величезну спіраль, два кільцевих коридори ведуть по чотирьох рівнях, виставкова площа яких становить 16 500 м ². Свій обхід відвідувачі починають не на першому поверсі, а піднімаються на ліфті на самісінький верх музею і звідти по спіралі спускаються вниз; при цьому послідовність експонатів відповідає року випуску машин. Спускаючись зверху вниз, відвідувач може простежити розвиток марки в хронологічному порядку і познайомитися з легендами, пов'язаними з маркою "Mercedes".

Вже на вході в музей карусельні двері GEZE TSA 325 з цільноскляною системою GEZE GGS надають можливість відвідувачу вільно охопити поглядом просторий вестибуль і виставлені експонати. Карусельні двері ідеально підходять до скляного фасаду і чудово поєднуються з особливим архітектурним стилем музею. Інтегрована цільноскляна система IGG встановлена також на розкривних дверях.

Музей "Mercedes-Benz" отримав у Німеччині золоту дизайнерську відзнаку.