GEZE - Slimdrive SL
Slimdrive SL
GEZE - Slimdrive SL
Slimdrive SL

GEZE на Середньому Сході

Центр "Children Science City" в Дубаї - це перший педагогічний музей в Об'єднаних Арабських Еміратах, присвячений дітям від двох до п'ятнадцяти років. У цьому музеї можна в ігровій формі відкривати і досліджувати наш світ.

"Місто науки" побудоване таким чином, що діти з батьками або шкільні групи повинні самі здійснювати всі відкриття. Музей пропонує кілька виставок і програм з прикладних наук, природознавства, дослідження космічного простору, вивчення людського тіла, регіональних і міжнародних культур, а також куточок для дітей до п'яти років і планетарій. Крім того, центр "Children Science City" щодня проводить педагогічні семінари для дітей. У театрі на 214 місць відбуваються різні розважальні програми.

Щодня до центру "Children Science City" приходять сотні учнів і дорослих. GEZE внесла свою частку в цей чудовий проект і встановила три приводи розсувних дверей Slimdrive SL. Барвиста будівля приваблює своїм зовнішнім виглядом, а філігранна техніка GEZE Slimdrive - це ідеальне рішення для такої архітектури.