Powerdrive HT
Powerdrive HT
GEZE - TS 3000 V
TS 3000 V
GEZE - Powerdrive HT
Powerdrive HT

Завдяки герметичним дверям GEZE мікроби не потрапляють всередину

Архітектурне бюро: Paillard Polizza, Париж

В ході реконструкції лікарні з багатою історією "Hôpital d'Orsay" на околиці Парижа були переобладнані відділення реанімації, приймальня і всі адміністративні приміщення лікарні.

Особливе значення відводилося переобладнанню операційних залів. Для того, щоб відповідати найсучаснішим стандартам, необхідно забезпечити захист від проникнення всередину мікробів.

Нові герметичні двері GEZE з приводом Powerdrive HT * гарантують високий ступінь герметичності, що особливо важливо для чистоти приміщень. Powerdrive HT *, що складається з двох основних елементів, а саме дверної стулки і приводу, призначений для використання також і в клініках, будинках перестарілих, лабораторіях або приміщеннях для фармацевтичного виробництва. Дверна стулка з нержавіючої сталі має спеціальні ущільнення і щільно притискається до дверної коробки як при надмірному, так і при недостатньому натиску. Кришка приводу має особливу форму, що запобігає накопиченню пилу. Крім цього, GEZE встановила різні дверні зачинювачі верхнього монтажу з ковзною тягою TS 3000 V.