Slimdrive SL
TS 4000
TS 4000

Атмосфера затишку для маленьких пацієнтів

Архітектурне бюро: Parry Bowen

В архітектурній концепції для дитячої лікарні в першу чергу повинні поєднуватися необхідна функціональність і затишна атмосфера. У Великобританії GEZE вважається однією з провідних компаній, яка пропонує дверну та віконну техніку, а також обладнання для охоронно-пожежної безпеки. Для оксфордської лікарні Джона Редкліфа компанія GEZE Ltd. (Великобританія) запропонувала ідеальні дверні системи для зони входу, які своїм привабливим зовнішнім виглядом пригнічують у маленьких пацієнтів почуття страху і начебто запрошують їх зайти всередину.

Дитяча лікарня Джона Редкліффа побудована у відповідності з новітніми вимогами, які встановлюються при будівництві лікувальних установ. Головний вхід приваблює своїми двостулковими автоматичними розсувними дверима з потужною привідною системою GEZE Slimdrive SL. Завдяки своїй компактній конструкції і невеликій монтажній висоті всього 7 см автоматичний привід Slimdrive SL практично не помітний. Одночасно він відповідає функціональним і естетичним вимогам, оскільки непомітно і елегантно вписується в сучасний фасад клініки. Надійний і потужний, він залюбки витримує постійний потік відвідувачів – а це тисячі циклів відчинення і зачинення щодня.

Вироби GEZE використовуються в різних частинах приміщення лікарні, наприклад, автоматичні системи розкривних дверей TSA 160 і дверний зачинювач верхнього монтажу TS 4000. Приводи розкривних дверей серії TSA перш за все підходять для тих областей, в яких велике значення мають комфорт і допомога при проході через двері. Додатково розкривні двері обладнані електромагнітною системою замикання, яка гарантує безпеку для таких чистих приміщень клініки, як операційні зали та відділення інтенсивної терапії. Приводи серії TSA пропонують не тільки безпеку – вони ще й ідеально підходять для зон із підвищеною прохідністю, оскільки поєднують в собі всі необхідні переваги: для відчинення дверної стулки потрібні мінімальні зусилля. Це забезпечує комфортний прохід для ослаблених пацієнтів і, перш за все, дітей. Окрім того, приводи TSA полегшують обслуговуючому персоналу транспортування пацієнтів.

"Претензійна архітектура дитячої лікарні Джона Редкліфа вимагає надійних виробів з тривалим терміном служби, які не тільки можуть витримати режим інтенсивної експлуатації, але і будуть ідеально підходити до естетичного вигляду будівлі. Найкраще рішення в цьому випадку - Slimdrive SL. Системи розкривних дверей серії TSA в лікарнях незамінні, оскільки вони роблять прохід зручним, економлять сили і разом з тим дозволяють швидко пересуватися по всій будівлі – а це невід'ємна умова для лікарень, оскільки тут мова йде про порятунок життя людей," - вважає Джулс Квестед-Вілліамс, керівник зі збуту і маркетингу в GEZE Ltd ., Великобританія. З цим погоджується проект-менеджер клініки Вікі Голкрофт: "Ми в захваті від дизайну наших вхідних дверей. Вони створюють атмосферу суперсучасної дитячої лікарні. Не останню роль у створенні приємної і затишної атмосфери для пацієнтів і співробітників клініки відіграє високоякісна обробка."