• GEZE - Slimdrive SCR
GEZE - GEZE Slimdrive SCR
TSA 160 NT F - IS
GEZE - Slimdrive
TSA 160 NT F - IS

GEZE дверна техніка в історичній реконструйованій водонапірній башті

Архітектурне бюро: Falk von Tettenborn, Мюнхен

В центрі громадського парку "Sternschanze", на пагорбі, з якого відкривається пречудовий вигляд на Гамбург, стоїть збудована в 19 столітті водонапірна башта.

Переобладнання промислового пам'ятника тривало два з половиною роки. Башта перетворилася на новий готель Гамбурга "Mövenpick Hotel". За перебудову історичної водонапірної башти відповідала фірма "PATRIZIA Projektentwicklung GmbH". Переобладнанням займалося архітектурне бюро "Falk von Tettenborn" у тісній співпраці з відомством з охорони історичних пам'яток.

Цей унікальний готель нагадує про минуле споруди завдяки переплетенням історичних та сучасних інтер'єрів. Вестибюль розташований у колишньому водосховищі часів спорудження водонапірної башти. Звід – це контрастна конструкція: стіни з типової для Північної Німеччини цегли і сучасних скляних елементів.

За допомогою підземної 25-метрової транспортерної стрічки через вхід, розташований навпроти вокзалу Штерншанце, гості потрапляють в фойє башти. Зона входу обладнана напівкруглими розсувними дверима GEZE Slimdrive SCR. Завдяки невеликій монтажній висоті і численним суцільноскляним елементам забезпечується прозорість, проникнення достатньої кількості світла і вільний прохід. Тамбур також обладнаний приводом GEZE Slimdrive. Привід Slimdrive висотою 7 см ідеально інтегрується в традиційну будівлю і плавно веде всіх відвідувачів у світ сучасної функціональності.

Комфортний прохід через розсувні двері забезпечує привід GEZE TSA 160. Гідравлічна система з електронним управлінням гарантує максимальну надійність в місцях з великою прохідністю.

Безпеку при проході через 2-стулкові двері забезпечує система GEZE TS 5000 ISM. Окрім того, в усьому будинку дизайн дверної техніки подібний, адже GEZE TS 5000 обладнані 226 номерів на 17 поверхах.