Slimdrive EMD

GEZE відчиняє двері в готель "Mövenpick" в аеропорту

Архітектурне бюро: Reichel & Stauth, Брауншвайг

Восьмиповерховий готель було споруджено в східній частині паркувального майданчика поблизу терміналу за проектами архітекторів з бюро "Reichel & Stauth". Скляний фасад має округлу H-подібну форму, яка одразу впадає у вічі. Конструкція зі скла різних відтінків червоного кольору забезпечує проникнення денного світла в усі приміщення.

Фірма GEZE встановила в цьому сучасному готелі системи управління спорудою. На всіх дверях в номери встановлені GEZE TS 4000 для безпечного зачинення. Конференц-зал оснащений кількома автоматичними системами розсувних дверей в комбінації з надійним і економним приводом GEZE ECdrive. В громадських місцях, наприклад, у фойє, були встановлені різні дверні зачинювачі TS 5000 у варіанті R-FS. На випадок пожежі фіксація відключається, і двері зачиняються самостійно. Унікальний привід для розкривних дверей висотою всього 7 см GEZE Slimdrive EMD практично непомітно інтегрований в зоні бару, яка має велику прохідність, і таким чином полегшує персоналу прохід на кухню.

Інтер'єр готелю розроблений відомим дизайнером Маттео Туном. Особливістю інтер'єру номерів і коридорів є дизайнерські системи розсувних стін GEZE MSW із зображеннями оленячих рогів і лісових мотивів. Завдяки пересувним скляним елементам ці системи можна встановлювати в різні положення, які забезпечують гнучке і прозоре розділення приміщень. Можливість індивідуального дизайну дозволяє створювати характерні і неповторні варіанти оформлення приміщень.

Інтер'єри готелю та його атмосфера викликають сильні емоції в усіх відвідувачів. Таким чином, бізнесменам, відвідувачам виставок і звичайним гостям гарантовані незабутні враження від перебування в готелі.