Огляд продуктів виставки – інноваційні продукти та системні рішення, що перетворюють звичайні будинки в «Розумні» GEZE на виставці BAU Messe 2017


Інтелектуальні фасади. Зроблено в GEZE.   В рамках виставки BAU Messe 2017 компанія GEZE має на меті представити свої інноваційні продукти та системні рішення для вікон та дверей, завдяки яким звичайні будівлі перетворюються на «розумні», та завдяки яким покращується комфорт, безпека та енергоефективність житлового та робочого простору. В центрі уваги виставкового стенду Компанії виступає інноваційна система автоматизації будівель, що об’єднує всю «розумну» техніку будівлі, та нові інтерфейс-модулі, що призначені для інтеграції всіх компонентів системи GEZE, в загальну мережу будівлі – BACnet та KNX.

Професійність в рішеннях GEZE: розумне, безпечне та ефективне управління компонентами системи будівлі

Система автоматизації будівель GEZE Cockpit вперше представлена в рамках даної виставки. Ця інтелектуальна система управління об'єднує в єдину мережу автоматизовані компоненти дверей, вікон та систем безпеки від GEZE та від інших виробників з централізованим управлінням - навіть через смартфон або планшет. А завдяки інтерфейс-модулю IO 420 стає можливою інтеграція продуктів GEZE в єдину мережу рішень за допомогою протоколу BACnet та їх об'єднання між собою через BACnet MS/TP.

Нова система автоматизації будівель GEZE Cockpit призначена для об’єднання в єдину мережу дверей, вікон та систем безпеки для централізованого управління та контролю всієї системи. Інтелектуальна вентиляція: вікна з IQ-приводами  від GEZE інтегруються в шину KNX через інтерфейс-модуль IQ box KNX. Зовнішні двері GEZE перетворюють звичайні вхідні двері на автоматизоване рішення з підключенням до системи «розумний будинок». Фото: GEZE GmbH

Унікальним комплексним рішенням представлена багатофункціональна система двостулкових розсувних дверей з централізованим управлінням з автоматичним та ручним способом відкривання. Завдяки надійному та потужному приводу Powerturn, відзначеному багатьма світовими нагородами, та надійній техніці зачинення дверей GEZE, дверні системи поєднують в собі декілька функцій: зручне керування дверима, безпечне користування аварійними виходами, протипожежний захист, підвищений захист від злому, безперечну безпеку при проходженні через двері та можливість обслуговування та управління на відстані. Візуальна особливість - єдиний дизайн приводу на обох стулках.

Автоматизовані, об'єднані в єдину мережу вікна створюють фасад, легко адаптований до конкретного мікроклімату. Для контрольованого природнього провітрювання GEZE презентує фасадні вікна з віконним приводом IQ. Через інтерфейс-модуль IQ box KNX віконні приводи підключаються безпосередньо до шини KNX, яка є складовою системи будівлі з подальшим "розумним" управлінням.

Рішення для життя: нові рішення для "розумного будинку"
Вхідні двері GEZE роблять "розумними" окремі секції будівель або домівки для однієї чи багатьох родин. В залежності від індивідуальних побажань, встановлена модульна система Plug & Play, дозволяє перетворити звичайні вхідні двері на автоматизоване рішення доступу до будівлі з підключенням до існуючої системи "розумного будинку".

Ще більше комфорту при користуванні та повністю нове відчуття під час використання дарує вбудований у двері демпфер GEZE ActiveStop. GEZE пропонує також інші універсальні варіанти для оптимального доустаткування.

Сервісне рішення: об'єкти GEZE BIM - п'ять елементів для комплексного планування дверей

Ліворуч: комплексна дверна система на прикладі програми CAD з розширенням Revit. Центр: Додатково до 3D-зображення представлені окремі елементи дверної системи. Фото: GEZE GmbH

GEZE надає комплексне обслуговування інженерних систем об’єкта та гарантує підтримку архітекторів, планувальників та виконувачів робіт на кожному етапі вибору та встановлення своєї продукції. Фахівці GEZE використовують метод оптимізованого планування й устаткування будівель за допомогою програми віртуального моделювання будівлі - Building Information Modeling (BIM). Об’єкти GEZE BIM — це унікальні за своєю практичністю й ефективністю рішення для комплексного планування дверей на всіх етапах реалізації проекту. Вперше архітектори, планувальники та інсталятори мають можливість моделювати встановлення дверей від GEZE. На виставковому стенді надається можливість самостійно розробляти індивідуальні рішення на основі декілька моделей багатофункціональних дверей.

Файли:
BAU_2017_PM_UA.docx386 K