FocusOpen Silver: GEZE ActiveStop знову отримує винагороду за найкраще дизайнерське представлення


Ще одна винагорода була віддана продукту GEZE ActiveStop за свій неповторний та витриманий дизайн: новий навісний варіант демпфера для внутрішніх дверей отримав нагороду Focus Silver на конкурсі FocusOpen 2017, що проводиться Дизайнерським центром Баден-Вюртембергу у Німеччині. До 22 листопада 2017 року даний продукт GEZE GmbH можна побачити на виставці в Музеї інформаційного мистецтва (MIK) у м. Людвігсбург, Німеччина.

Основними критеріями, за яким обирають вартих нагороди кандидатів, виступають найвища якість продукту та інноваційність дизайнерських рішень у розробці продукта. На думку журі, дверний демпфер GEZE ActiveStop в новому навісному варіанті —  це одне з найінноваційніших дизайнерських рішень на ринку дверних зачинювачів. Саме завдяки цьому даний продукт зайняв найвище місце в категорії пристроїв для житла.


GEZE ActiveStop поєднує в собі як привабливе зовнішнє оформлення, так і новий рівень комфорту під час користування міжкімнатними дверима. Цей продукт від  GEZE повністю змінює уявлення про зручність входу та виходу з приміщення: продумана система роботи демпферу забезпечує контрольоване відкривання та зачинення міжкімнатних дверей з додатковою функцією амортизації. На даний момент даний пристрій доступний у двох варіантах: навісному, який фіксується до  дверей та знімається без зайвих зусиль, та інтегрованому - вмонтований в саму стулку дверей. Завдяки незначній глибині монтажу, демпфер задовольнить навіть найвищі вимоги щодо естетичності його застосування, бо непомітно інтегрується майже в будь-яку дверну стулку.

М’яка зупинка, зручне утримання у відкритому положенні та тихе зачинення.
Продуманий дизайн та структура демпферу дозволяє уникнути пошкодження стін, меблів та самих дверей. Незалежно від сили поштовху, GEZE ActiveStop забезпечує відкривання дверей до положення, що задається в індивідуальному порядку в діапазоні від 80 до 140 градусів. Двері своєчасно пригальмовуються та надійно утримуються у відкритому положенні, кут якого можна задавати. Завдяки активному демпферу вони закриваються м’яко та тихо, починаючи з кута 25 градусів. Демпфер GEZE ActiveStop сам надійно утримує двері, а дверний стопер в підлозі – вже непотрібний. Хід дверей у діапазоні від 25 до 60 градусів - вільний. В цьому ж діапазоні гарантується і безпечна зупинка дверей.

Престижний традиційний конкурс дизайнерських рішень

Новий відзначений нагородою демпфер GEZE ActiveStop вже доступний у новому форматі – легко інтегрується в дверне полотно. Фото: GEZE GmbH

Міжнародний традиційний конкурс дизайнерських рішень Баден-Вюртембергу, загальновідомий з 2015 року під назвою Focus Open, вважається одним з найпрестижніших як у Німеччині, так і за її межами. Дизайнерський центр Баден-Вюртембергу запрошує до участі в цьому конкурсі компанії та дизайнерів з усього світу. Нагородою Focus Silver відзначаються тільки продукти, що вирізняються з-поміж інших продуктів своєї категорії надзвичайною якістю та інноваційними дизайнерськими рішеннями.