До уваги клієнтів Geze!
Ми постійно вдосконалюємо і робимо все можливе для задоволення потреб своїх клієнтів. Йдучи на зустріч побажанням наших партнерів, та піклуючись про споживачів, ми створили україномовну інструкцію, яка є надзвичайно простою та доступною для таких моделей зачинювачів: TS 1000, TS 1500, TS 2000 та TS 2000 V BC.

У інструкції в зручній формі докладно описуються технічні параметри вищенаведених моделей зачинювачів, а також поради щодо їх монтажу, експлуатації та обслуговування. Дотримуючись цих простих порад, ви зможете збільшити строк експлуатації обладнання Geze.

Цей документ можна використовувати як інструмент з продажу, завдяки таблиці з технічними параметрами, що кристалізує різницю між моделями та властивостями. Також, у разі реалізації кінцевому покупцю, інструкцію можна використовувати, як гарантійний лист.

Зачинювачі Geze – це обладнання виготовлене в Німеччині, що робить життя досконалішим. Надійність, довговічність та зручність – ось головні переваги нашого обладнання. Ми вдячні Вам за довіру, що Ви незмінно даруєте нам протягом 150 років!

<media 28404>Завантажити</media>