GEZE cares for unusual animals
Притулок для тварин у Амтцеллі (Німеччина)
Притулок для тварин „Lebenswürde für Tiere e.V.“
GEZE cares for unusual animals
Свиня в притулку для тварин
Кінь в притулку для тварин у Альгое (Німеччина)
GEZE cares for unusual animals
Собака, яку свуть "Sugar"

GEZE - серце для незвичайних тварин

Крістіан Ронс, засновниця та головна відповідальна особа притулку "Зареєстроване товариство Достойне життя для тварин" поставила перед собою завдання забезпечити гідний дім для тварин, з якими погано поводилися або просто викинули на вулицю. В приміщенні колишнього кінського заводу в Амтцеллі в Альгое живуть приблизно 300 тварин, серед яких качки, коти, собаки, коні, а також екзотичні тварини, наприклад, лами та вислобрюха свиня.

Ронс швидко знаходить підхід до тварин, особливо до собак з неадекватною поведінкою, і може відновити втрачену довіру у відносинах людини з такою твариною. Раніше їй вже вдавалося перетворити собак, які вважалися небезпечними, на надійних домашніх улюбленців, і передати їх після цього досвідченим власникам собак.

Друг та любитель тварин Брігітте Фьостер-Альбер, керівник та акціонер GEZE GmbH, постійно підтримує об'єднання фінансово. Реорганізація та розширення діяльності, поточні витрати на корм та інші видаткові матеріали вимагають багато коштів. Об'єднання може розраховувати тільки на добровільні пожертви, щоб і далі мати можливість допомагати бездомним тваринам.

www.der-gnadenhof.de

 
Пожертви:
Номер рахунку 137 241
Gnadenhof Lebenswürde für Tiere e.V.
Kreissparkasse Ravensburg, БІК 650 501 10