GEZE - GEZE donates gleams of hope
Брігітте Фестер-Альбер та Йоахім Гайгер
Товариство незрячих, Еслінген (Німеччина)
GEZE - GEZE donates gleams of hope
Щіткар за роботою
Товариство незрячих, Еслінген (Німеччина)

GEZE допомагає побачити світло

Своїми пожертвами в розмірі 50 000 євро компанія GEZE підтримує роботу Товариства сліпих в Есслінгені. Йоахім Гайгер, керівник Товариства, отримав чек безпосередньо з рук керівника та акціонера компанії GEZE Брігітте Фьостер-Альбер. Впродовж багатьох років власники компанії займаються добродійністю в багатьох соціальних установах та планують стати постійним спонсором цього Товариства і у першу чергу допомагати сліпим людям.

В Товаристві сліпих в Есслінгені 47 людей з порушеннями зору виготовляють віники та щітки для промислового та домашнього використання. Інша майстерня, де працюють сліпі, розташована в Аугсбурзі. В Любеку працює ткацька фабрика, де незрячі мають шанс на працевлаштування. Товариство сліпих в Есслінгені, керівництво якого вкладає всю свою душу в його діяльність, дуже вдячне за таку пожертву: відкликання замовлення змусило Товариство ввести неповний робочий день на деякий час. Для незрячих, які працюють на договірній основі, це не лише фінансова проблема. Для них робота - це світло, адже професія майстра з виготовлення щіток та власне робоче місце додають незрячим впевненості в собі та сили. Пожертви GEZE допомагають сліпим побачити світло.

Детальнішу цікаву інформацію про Товариство сліпих та можливості купівлі продукції можна знайти на www.besen24.de або www.blindengemeinschaft-esslingen.de 

Ви можете зробити пожертву безпосередньо Товариству сліпих:

Blindengemeinschaft Esslingen
Gemeinnützige GmbH
Deutsche Bank Esslingen
Рахунок 102 21
БІК 611 700 76