GEZE - Bewegung mit System

Інноваційні системні рішення завдяки інтелігентній техніці

GEZE GmbH належить до найуспішніших у світі розробників та виробників в області дверних та віконних систем, а також систем безпеки. GEZE пропонує широкий асортимент в області автоматичних дверних систем і дверного обладнання, систем зі скла, систем димо - та тепловідведення та систем  безпеки, а також віконної вентиляційної техніки.

Будучи одним із лідерів ринку, у тому числі в сфері інновацій та дизайну, незалежне сімейне підприємство виготовляє та продає високотехнологічні продукти і за допомогою своїх перспективних розробок здійснює вагомий вплив на інженерне обладнання будівель. Ці розробки постійно вдосконалюються у власному технологічному центрі. Завдяки неперевершеним стандартам якості продукція GEZE сприяє розвитку інноваційних концепцій у всьому світі та гарантує комфорт і безпеку в області інженерного обладнання будівель.

дверні зачинювачі GEZE вважаються одними з найвідоміших у світі. Кожного дня мільйони людей насолоджуються комфортом автоматичних дверних систем. Індивідуальні та призначені для певних об'єктів спеціальні конструкції, наприклад, карусельні та цільноскляні системи, виготовляють на власному дочірньому підприємстві. Продукція GEZE використовується у відомих будівлях в цілому світі.