GEZE - Bewegung mit System

Інноваційні системні рішення завдяки розумній техніці

GEZE GmbH належить до найуспішніших у світі розробників та виробників в області дверних та віконних систем, а також систем безпеки. GEZE пропонує широкий асортимент своєї продукції в області автоматичних дверних систем і дверного обладнання, цільноскляних систем, систем димо - та тепловідведення та систем  безпеки, а також віконної вентиляційної техніки.

Незалежна сімейна компанія GEZE GmbH є одним із лідерів ринку, у тому числі в сфері інновацій та дизайну, яка виготовляє та продає високотехнологічні продукти і, за допомогою своїх перспективних розробок, здійснює вагомий вплив на інженерне обладнання будівель. Ці розробки постійно вдосконалюються у власному технологічному центрі. Завдяки неперевершеним стандартам якості продукція GEZE сприяє розвитку інноваційних концепцій у всьому світі та гарантує комфорт і безпеку під час використання інженерного обладнання будівель.

Дверні зачинювачі GEZE вважаються одними з найвідоміших та найнадійніших зачинювачів світі. Кожного дня мільйони людей насолоджуються комфортом автоматичних дверних систем. Індивідуальнорозроблені та вироблені під конкретні вимоги замовників спеціальні конструкції, наприклад, карусельні та цільноскляні системи, виготовляють на власному дочірньому підприємстві. Продукція GEZE використовується у багаточисельних та відомих будівлях по всьому свііту.